I Memoriał Janusza Karpińskiego-Gniezno 03.05.15

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć


W dniu 3 maja 2015 roku Klub Wędkarski Lorpio Wielkopolska zorganizował  I Memoriał Janusza Karpińskiego         –ku pamięci zmarłego , zasłużonego działacza PZW Ziemi Gnieźnieńskiej .Na  miejsce zawodów  wybrano jezioro Winiary położone w obrębie miasta Gniezno.  Łowisko podzielono na trzy sektory,  w których to w jednej 4 godzinnej turze,  rywalizowało ze sobą  37 zawodników. Metoda połowów - spławik  Pogoda  i humory uczestników spotkania, jak widać na zdjęciach, dopisywały. Ryby również ochoczo współpracowały z wędkarzami. W sumie złowiono 165 kg ryb – które po zważeniu wypuszczono do wody.    Najlepszy wędkarz wyłowił – 10,5 kg ryb. Największą rybą okazał się leszcz -   2,165 kg.   Reprezentanci naszego koła PZW „CHROBRY” wypadli bardzo dobrze -  i tak kol.GALAS Jacek zajął 2 miejsce w swoim sektorze , a kol. MINGE Maciej był 9 w swoim.

Najlepsi  w  sektorach,  a także w punktacji ogólnej  zostali wyróżnieni pucharami i nagrodami, które wręczał czuwający          nad sprawnym przebiegiem zawodów – Sędzia Główny – kol. Jan KACZMAREK.

Następne spotkanie za rok . 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

I Memoriał Janusza Karpińskiego-Gniezno 03.05.15 - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
0
Muszę przyznać, że patrząc na średnie wyniki zawodników w poszczególnych sektorach, to trochę rybek połapaliście. Wypada tylko serdecznie pogratulować. Gratuluję Redaktorowi za relację, a zawodnikom, za naprawdę solidne wyniki i pozdrawiam. Marek (2015-05-12 23:52)

skomentuj ten artykuł