I po Sezonie

/ 3 zdjęć


O godzinie 6.00 temperatura była dość niska, bo 3 stopnie – ale pomimo to do walki na starcie stanęło prawie 30 zawodników i zawodniczek by rzutem na taśmę poprawić notowania w klasyfikacji ogólnej tegorocznego cyklu GPX. Rankiem dzięki organizatorom można było trochę rozgrzać się gorącą kawą lub herbatą, do tego kilka rodzajów ciasta i można było stanąć już do losowania stanowisk. Niestety tym razem nawet łut szczęścia przy losowaniu nie pomagał – jak INA długa i szeroka ryby nie zamierzały dziś współpracować. Dosłownie jakby wszystkie wyjechały z kraju za pracą;)Nie pomagały zmiany zanęt, przynęt, wysokości ustawienia czy odległości od brzegu – nic cisza jak makiem zasiał. Nawet nagroda specjalna za największą rybę zawodów ufundowana przez Janusza Tartanusa nie dała rady zmobilizować do większych efektów. Patrząc na wyniki zawodów kończących sezon to nie bardzo jest się czym chwalić tym razem, ale zwycięzców podać należy-oto oni:

1 miejsce Szyłobryt Marcin

2 miejsce Siedlecki Marcin

3 miejsce Łobasz Marek

4 miejsce Świniarski Bogusław

Nagrodę specjalna za największą rybę zawodów zdobył Szyłobryt Marcin. Gratulacje Panowie. 

Wszyscy zawodnicy otrzymali od organizatorów drobne upominki na zakończenie sezonu spławikowego 2017 a zwycięzcy nagrody, upominki i cosik na przetrwanie zimy. Podziękowania Prezes Koła złożył również na ręce kol. Janusza Tartanusa za współpracę i pomoc w zabezpieczaniu zawodów w roku 2017. 

Do obejrzenia zdjęć z zawodów zapraszam na nasza stronę w galerii zdjęć: www.kolejarz-stargard.wedkuje.pl  oraz bezpośrednio pod likiem: https://drive.google.com/drive/folders/0B31YJIg23dzqbHFvczRSWEdDVzQ?usp=sharing

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

I po Sezonie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł