Zaloguj się do konta

Mistrz Koła PZW Nr14 Grodzisk Wielkopolski - Inauguracja sezonu 2022.

W sobotę 9 kwietnia 2022r wędkarze i wędkarki grodziskiego koła PZW Nr 14 spotkali się na kanale Wojnowickim. Powyższe zawody były inauguracją sezonu imprez wędkarskich które zaplanował Zarząd Grodziskiego koła PZW oraz  pierwszą turą zawodów o tytuł Mistrza koła 2022r. Druga tura odbędzie się w dniu 1 maja 2022r nad jeziorem Niepruszewskim. W zawodach udział brało szesnastu wędkarzy w tym jedna kobieta. Niska frekwencja niewątpliwie była spowodowana złą pogodą oraz terminem sobotnim który uniemożliwił uczestnictwo w zawodach kilku wędkarzom al niestety na tym łowisku nie było wolnego terminu w niedzielę. Rywalizacja trwała cztery godziny, warunki w tym dniu nie były łatwe wiał zimny wiatr. Pomimo złej pogody złowiono łącznie 46,270kg ryb, przeważała w tym dniu ukleja.


Zawody wygrał Zbigniew Matuszczak z wagą ryb 4,470kg, drugie miejsce zajął Wiesław Mendel z wagą ryb 4,280kg a trzeci w tym dniu był Jerzy Matuszczak z wagą ryb 3,820kg.


Wszystkim uczestnikom zawodów Zarząd Koła gratuluje i zaprasza do udziału w następnych imprezach wędkarskich grodziskiego koła.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Mucha na mrozie.

W dniu 2 kwietnia 2022 r. odbyła się organizowana przez Koło Garnizonowe…