I tura zawodów o Mistrza Koła PZW nr14 Grodzisk Wielkopolski w kategorii Senior.

/ 7 zdjęć


W niedzielny poranek 10.05.2015r wędkarze grodziskiego koła PZW rozegrali pierwszą turę zawodów o tytuł Mistrza koła. Miejscem rywalizacji był kanał Wojnowicki. Zbiórkę zaplanowano na godz. 7.00 nad samym łowiskiem, po przywitaniu uczestników przez prezesa koła i krótkiej odprawie technicznej której dokonali sędziowie  przestąpiono do losowania stanowisk. Następnie wędkarze przeszli na stanowiska i rozpoczęli przygotowania rozstawiając sprzęt, gruntując stanowiska i przygotowując zanęty. O godz. 8.00 dano sygnał rozpoczynający wędkowanie w zawodach udział brało 22 wędkarzy, konkurs trwał cztery godziny. Po zakończeniu wędkowania o godz. 12.00 sędziowie przeszli po stanowiskach i zebrali wyniki. W dzisiejszych zawodach oprócz rywalizacji o punkty do klasyfikacji Mistrz Koła i Grand Prix Wędkarz roku rywalizowano o największą rybę. Dla zawodnika który złowi największą rybę podczas zawodów sponsor (sklep wędkarski pani Martyny Górki, ul. Mickiewicza 7) ufundował prezent " Zestaw akcesoriów karpiowych"-fajna sprawa. 


Po podsumowaniu ogłoszono wyniki niedzielnych zawodów, pierwsze miejsce z wynikiem 4470 pkt zdobył Paweł Szaj, drugie miejsce zajął z wynikiem 4390 pkt Marcin Górka a trzecie miejsce zajął Wiesław Mendel z wynikiem 3850 pkt. Pierwsza trójka odebrała wylosowane nagrody rzeczowe. Natomiast największą rybę zawodów złowił Stanisław Opała był nim karp o wadze 1,020kg. 

 Druga tura zawodów o tytuł Mistrza koła zostanie rozegrana w miejscowości Olejnica 24.05.2015r, więcej szczegółów na ogłoszeniach.


 


5
Oceń
(7 głosów)

 

I tura zawodów o Mistrza Koła PZW nr14 Grodzisk Wielkopolski w kategorii Senior. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł