I tura zawodów podlodowych o Mistrzostwo koła LIN Sędziszów - 27.01.2019

/ 6 zdjęć


W niedzielę 27 stycznia br. na zbiorniku miejskim w Sędziszowie odbyła się pierwsza tura zawodów podlodowych o mistrzostwo Koła LIN w Jędrzejowie. O godzinie 8 rano przy zbiorniku stawiło się 16 zawodników, których serdecznie przywitał prezes Krystyn Toczyłowski. Następnie głos zabrał wiceprezes ds. sportu Mirosław Czajor, który przedstawił zasady rywalizacji oraz przypomniał o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas wędkowania. Po sprawdzeniu listy obecności przystąpiono do losowania stanowisk. Po losowaniu wszyscy zawodnicy udali się na swoje miejsca i w ruch poszły świdry. O godzinie 8:35 Sędzia dał pierwszy sygnał oznaczający rozpoczęcie rywalizacji i w ruch poszły wędki. Pogoda była znośna, było pochmurno, wiał lekki wiaterek a temp. wynosiła 2 stopnie powyżej zera. Nawet na chwilę pod koniec zawodów za chmur wyjrzało Słońce. Podczas zawodów łowiono głownie okonie, jazgarze, trafiały się też płotki, leszcze i krąpie. Po trzech godzinach Sędzia dał sygnał oznaczający koniec zawodów (pierwszej tury) i przystąpiono do ważenia złowionych ryb. W przerwie zawodnicy posilali się pieczoną kiełbaską z grilla oraz spożywali gorące napoje, kawę i herbatę.
Po podliczeniu punktów Sędzia ogłosił wyniki:

W sektorze A:
I miejsce zajął Zdzisław Frankowski, II miejsce Bartłomiej Słoma i III miejsce Rafał Zaczkowski.

W sektorze B:
I miejsce zajął Łukasz Rutowicz, II miejsce Przemysław Wrześniewski i III miejsce Mirosław Czajor.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na drugą turę zawodów, która odbędzie się 3 lutego 2019.

Wyniki zawodów można sprawdzić w zakładce Sport.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi OSiR-u Krzysztofowi Chmarukowi oraz zarządom PZW kół w Sędziszowie: PKP, Sefako i Miasto za udostępnienie łowiska.

 


1
Oceń
(1 głosów)

 

I tura zawodów podlodowych o Mistrzostwo koła LIN Sędziszów - 27.01.2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł