I tura zawodów spinningowych za nami

/ 1 komentarzy / 14 zdjęć


W dniu 11 października 2020 odbyła się w naszym Kole I TURA ZAWODÓW SPINNINGOWYCH. Miejscem rywalizacji podobnie jak w ubiegłym roku była rzeka Warta w Obornikach Wielkopolskich. Pogoda jak na początek października była bardzo łaskawa dla wędkujących i mimo mglistego poranka, szybko przywitała nas słoneczna aura. Szybka
zbiórka, przedstawienie regulaminui można było wyruszyć na połowy. Udział w zawodach wzięło szesnastu członków naszego koła. Zbiórkę i ważenie ryb wyznaczono na godzinę 13:00. Zawodnicy rozeszli się w swoją stronę, a aura sprzyjała do "zwiedzania" obu brzegów rzeki. Jeśli chodzi o brania to można mówić o pewnym niedosycie. Z grona łowiących tylko jedna osoba mogła pochwalić się wymiarowym szczupakiem, którego złowił Robert Białek. Pozostali musieli zadowolić się okoniami. Ostatecznie ryby do wagi przedstawić mogło siedmiu wędkujących.
Najlepszym wynikiem w pierwszej turze mógł pochwalić się Robert Białek, który poza wspomnianym szczupakiem złowił jeszcze trzy okonie. Kolega Robert swoje zwycięstwo w I turze zadedykował zmarłemu niedawno wiceprezesowi naszego koła - Dionizemu. Drugie miejsce zajęli ex aequo Mateusz Łukaszyk i Wiesław Piątas, dzięki tej samej wadze i ilości złowionych ryb. Czwarta lokata należała do Jacka Rosy, a piąty w stawce był Robert Pilarski.
Komplet wyników w załączniku.

Kolejna tura odbędzie się 25 października 2020 r. ponownie na rzece Warta, tym razem w Śremie.


 


3.7
Oceń
(6 głosów)

 

Dokumenty (1)I tura zawodów spinningowych za nami - opinie i komentarze

amur tvamur tv
+2
Zawody to zawsze świetna sprawa na spotkanie znajomych (2020-11-10 17:55)

skomentuj ten artykuł