I wszystko jasne- wyniki Mistrzostwa Koła.

/ 9 zdjęć


     Kolejne zawody zaliczane do punktacji GP za nami. W sobotę 13 maja spotkaliśmy się na naszym łowisku Karolewo Czarne na zawodach spławikowych pt. „Spławikowe Mistrzostwa Koła 2017”.
     Na zbiórce stawiło się 31 zawodników, po krótkim otwarciu zawodów przez Prezesa naszego koła oraz przedstawieniu przez sędziego głównego warunków udaliśmy się na stanowiska aby od godziny 9.00 rozpocząć zawodnicze zmagania. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała nas zbytnio- co prawda zimno nie było ale dość silny wiatr z przewagą wschodniego i północno- wschodniego  zmieniający co chwilę kierunek dawał się we znaki. Jak się okazało, prawdopodobnie znalazło to swoje odbicie w wynikach.
   Po czterech godzinach wszystko było jasne- wyniki co prawda nie były powalające, wręcz gorsze od wyników zawodów „Wiosna 2017”, nasza woda jest  jak zawsze nieodgadniona i tajemnicza.
  Wyniki wyglądają następująco:
1. miejsce i co za tym idzie Puchar Mistrza Koła- kol. Kasia KUBIAK z wynikiem 1540pkt.
2. miejsce- kol. Waldek NOWAK z wynikiem 1310pkt.
3. miejsce- kol. Janusz KOSIŃSKI z wynikiem 1120pkt.

     Gratulacje dla zdobywczyni (brawo Kasia) Mistrzostwa Koła, pozostałych zawodników oraz organizatorów, komisji sędziowskiej a przede wszystkim dla naszych kucharzy- grochóweczka jak zawsze smakowała wyśmienicie.
 
Do zobaczenia niebawem na kolejnych zawodach…
 

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

I wszystko jasne- wyniki Mistrzostwa Koła. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł