II Eliminacyjne Zawody Spławikowe o Mistrzoswo Koła Nr.54 PZW Wyszogród 2010

/ 2 komentarzy / 6 zdjęć


Niestety wielka woda na Wiśłe , nie pozwoliła do rozegrania zawodów w K- 54 na tej wspaniałej rzece , która jak się okazało poraz kolejny jest nieprzewidywalna . Sportowe zmagania zostały przeniesione na staw przy OSP w Rębowie , który jest regularnie zarybiany przez Wyszogrodzkie Koło całą gamą rybek , a najfajniejsze jest to ,że na stawie obowiązuje całkowity zakaz łowienia ,odbywają się na nim tylko zawody sportowe na ,, żywej rybie ,,
I tak o godz.3.30 w niedzielny poranek 23 maja na starcie II Zawodów Spławikowych o Mistrzostwo K- 54 stawiło się 40 zawodników , w tym dwie Panie.

Zawody zostały rozegrane w dwóch turach , rybka tego dnia brała bardzo chimerycznie , bo wielu zawodników w każdej z tur zaliczyło 0. W czołówce liczyli się zawodnicy , którzy regularnie łowili w całych zawodach .Po pierwszej turze uplasowała się kilkuosobowa grupa prowadząca , niestety weryfikację przyniosła druga część zawodów .

Zawody odbyły się w miłej ,sportowej atmosferze ,a jak zwykle czołowa szóstka zawodników została uchonorowana nagrodami rzeczowymi , pucharami i dyplomami.

II Eliminacyjne Zawody O Mistrzostwo K- 54 PZW Wyszogród ,23.05.2010r. - staw przy OSP w Rębowie.

1. Maćkiewicz Tadeusz
2.Kumorowski Marek
3. Janiszewski Rafał


4.Grzelak Kamil
5. Kaźmierczak Marek
6. Gmurczy Jarosław

 


4.3
Oceń
(15 głosów)

 

II Eliminacyjne Zawody Spławikowe o Mistrzoswo Koła Nr.54 PZW Wyszogród 2010 - opinie i komentarze

łysy wążłysy wąż
0
Kurcze,
Rafał byłby w czołówce nawet w zawodach w dystrybucji wafli.... Małe pytanko - czy ten gość choć raz nie stanął na "pudle"...?  ;-)))
Panowie - gratulacje i za zawody "na żywej rybce" i za ogromne zaangażowanie w ochronę ( również za zarybienia ) wód. Dobra robota !!!

pozdr.

(2010-05-28 17:18)
ProfesorProfesor
0
SUPER zawody ! Niestety byłem zbyt "cienki" zeby zająć jakieś miejsce ale za to "bawiłem się" pierwszorzędnie. Pozdrowionka
(2010-05-30 21:10)

skomentuj ten artykuł