II Spinningowe GRAND PRIX Bistensee 01.10. 2017

/ 24 zdjęć


1 października 2017 spotkaliśmy się nad Bistensee, aby rozegrać II spinningowe Grand Prix Polish Fishing Club. Na starcie stanęło 14 uczestników. Był to bardzo ekscytujący dzień! Oprócz losowania par, po raz pierwszy  zostały rozlosowane  łódki.
Ten "system" umożliwiał stworzenie równych warunków wędkowania wszystkim kolegom. Po sprawnie przeprowadzonym losowaniu o godzinie 7-mej  wypłynęliśmy na wodę w poszukiwaniu dogodnych miejscówek. Z godziny na godzinę poprawiała się pogoda, a po porannym deszczu niebo zaczęło się przecierać i wyszło słońce. Tego dnia można było całkiem przyzwoicie połowić ryby. Naszym łupem padły zarówno okonie jak i szczupaki. Już w połowie zawodów było wiadomo, że szanse na "pudło" będą mieli Ci, którzy na przystań do stołu sędziowskiego przywiozą komplet ryb skłądający się z okoni jak i szczupaków. Tak też się stało i zawody udało się wygrać  Piotrkowi Tokarskiemu, łowiącemu  dziesięć okoni i jednego szczupaka. Drugi był Zbyszek Stelmaszczyk z pięcioma okoniami i kompletem szczupaków. Jeden z nich okazał się największą rybą zawodów i mierzył 74 cm. Na trzecim miejscu sklasyfikowany został Jacek Borkowski, łowiąc dziesięć wymiarowych "pasiaków" Część oficjalną zakończyliśmy tradycyjnie wręczeniem pięknych pucharów i pamiątkowymi zdjęciami.
Zwieńczeniem dnia był wspólny posiłek przy suto zastawionym stole i rozmowy o sprawach klubowych.
Dziękujemy uczestnikom zawodów oraz organizatorom, którzy nie szczędzili siły i energii aby sprawnie przeprowadzić tę imprezę.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

II Spinningowe GRAND PRIX Bistensee 01.10. 2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł