II Spławikowe Zawody o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.

/ 8 komentarzy

23 sierpnia na stawie w Piławie Dolnej odbyły się zawody wędkarskie spławikowe o puchar Wójta Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.


Zawody miały również, albo przede wszystkim wsparcie finansowe dla chorego chłopczyka.
W zawodach uczestniczyło 39 zawodników, którzy złowili łącznie 39,55kg ryby.

Miejsca i waga:

1. Jan Kukulski - 5,39kg

2. Marek Radke - 4,95kg

3. Marcin Tworożyński - 4,40kg

4. Janusz Kuriata - 3,30kg

5. Krystian Bogdaszewski - 3,0kg

Puchar powędrował do Łagiewnik.

W imieniu i z upoważnienia Zarządu Sekcji Wędkarskiej działającej przy Stowarzyszeniu Piława Dolna,
pragnę podziękować wszystkim uczestnikom.
 
W szczególności Panu Wójtowi Markowi Chmielewskiemu za wsparcie i wydatną pomoc.
Dziękuje Panu Rafałowi Kozłowskiemu właścicielowi Firmy WOJ-TECH z Kiełczyna i wszystkim ofiarodawcom.

Numerki startowe - stanowiskowe oraz żetony do losowania stanowisk, wykonał własnoręcznie i przekazał dla naszej sekcji wędkarskiej, Kolega Ryszard Maszkowski.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji z zawodów - kliknij.


Pozdrawiam Wiesław Rykalski.

 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

II Spławikowe Zawody o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego. - opinie i komentarze

mulak1mulak1
0
Zapomniał Pan tylko dopisać że to są zawody stowarzyszenia Piława Dolna a nie zawody PZW. I to mi się nie podoba ,bo reklamuje pan stowarzyszenia które powoli w Polsce przejmują działalność PZW .......A tytuł powinien brzmieć ---- II spławikowe zawody stowarzyszenia Piława Dolna o puchar itd .I nie w dziale koła PZW i relacje . (2015-08-27 18:13)
rush111rush111
0
Witam. Czy na tym stawie może łowić wędkarz należący do PZW ? (2015-08-27 19:14)
mulak1mulak1
0
tak-- jak wniesie dodatkową opłatę (2015-08-27 20:14)
zubero62zubero62
-1
Szanowny Panie Bogdanie, niestety na portalu Wedkuje.pl., nie ma zakładki stowarzyszenie tylko kluby wędkarskie. W artykule powyżej napisałem cyt:."W imieniu i z upoważnienia Zarządu Sekcji Wędkarskiej działającej przy Stowarzyszeniu Piława Dolna, pragnę podziękować wszystkim uczestnikom." Napisał Pan jak zawsze trafnie cyt:." I to mi się nie podoba ,bo reklamuje pan stowarzyszenia które powoli w Polsce przejmują działalność PZW " Tak ma Pan rację bo jeszcze trochę czasu i PZW się rozpadnie, jeżeli przy sterze PZW zostaną działacze którzy skrzywdzili Pana i mnie. Cieszy mnie tylko to że, w omawianych zawodach wzięło tylu zawodników z kilku powiatów, łowiąc na zawodach prawie 40 kg ryb, ale co najważniejsze zawody które były super zabawą były darem serca dla chorego dziecka, link: http://www.ug.dzierzoniow.pl/informacje/2812.html (2015-08-28 11:56)
mulak1mulak1
-1
I to też prawda Panie Wieśku, co Pan pisze. Ale dostaje ciśnienia kiedy widzę że, takie stowarzyszenia wędkarskie, zaczynają kwitnąć i przejmują byłe wody PZW .Przecież tam było utopione kupę kasy , był zrobiony remont ,woda zarybiona .Naraz nie wiadomo czego, odłowili rybę, wodę spuścili i taki był finał .A teraz stowarzyszenie ma gotowe i o co tak naprawdę chodzi ,a chodzi o kasę i tyle kropka (2015-08-28 16:58)
zubero62zubero62
0
Panie Bogdanie, bardzo Pana lubię i szanuje za zasady i niezłomność, ale muszę Panu podnieść ciśnienie. Byłem przy tworzeniu Sekcji Wędkarskiej działającej przy Stowarzyszeniu Piława Dolna o której mowa, wspierałem Ich jako Komendant SSR. Ale wiem również jak Pan że, PZW utopiło w tych stawach ogromne pieniądze, rezygnując z ich użytkowania, i nikt nie poniósł za to kary w PZW. Dziś sekcja wędkarska zarządza trzema stawami, i jest wstanie zarybiać nasze stawy trzy na nawet cztery raz do roku, oczywiście tyle ryby by si ę nie zmieściło do naszych stawów. Ostatnie zawody i inne zawody pokazały że, ryby w naszych wodach jest dostatek. W czym tkwi sekret? My nie utrzymujemy siedziby, nie płacimy za media w siedzibie, nie refundujemy nikomu rachunków za telefon, delegacji, mamy bezpłatne konto bankowe, po prostu łożymy stricto na zakup ryby i utrzymanie zbiorników. Ot i cała tajemnica. Pozdrawiam serdecznie (2015-08-28 18:14)
mulak1mulak1
0
A ja powiem Panu tak . Byłem dzisiaj rano na zbiorniku Owiesno , posiedzieć , bo o rybę to trudno. I popatrzeć jak kwitną wysypujące się śmieci z worków , które wiatr porozwalał po całym zbiorniku i parkingu . Za to u was, stowarzyszenie kwitnie, a u nas śmieci.......... Pozdrawiam Pana ,ale może będzie lepiej . (2015-08-28 19:25)
zubero62zubero62
0
I cóż Panie Bogdanie na to mam Panu poradzić??? Samo życie!!!! (2015-08-28 20:06)

skomentuj ten artykuł