II tura spławikowych Mistrzostw koła - Kolejarz, Sicina 21.05.2016r.


II tura odbyła się na jeziorze Sicina w Pyrzycach w dniu 21.05.2016r. Znakomicie na tej turze zaprezentował się Krystian Misztal. Łowiąc z nie najlepszego miejsca rozniósł wszystkich seniorów. Miał nie za wiele rybek ale były one w większości "ładne". Sprawdziła się doskonale nie pierwszy raz zanęta leszczowa Gutkiewicza pomieszana z gliną Argillą Górka. Na donęcanie używał klejącej gliny wraz z ochotką zanętową. Na haczyk zakładał ochotkę haczykową najczęściej połączoną z grubym białym robakiem.

Łowił oczywiście 13m tyczką ze spławikiem Gutka z serii JR 1,5g. Żyłka 0,12/0,08mm.  Warto wspomnieć iż, w jednym przypadku przypon Sensasa nie wytrzymał i rybka popłynęła...

Podsumowując zwycięstwo Krystiana pozwoliło mu w Mistrzostwach koła awansować z czwartego miejsca na drugie. Duża w tym zasługa Dawida (naszego juniora) oraz niewielka Marcina który to pomógł sporządzić mieszankę na pierwszą turę. Pozwoliło to na uzyskanie dobrego czwartego miejsca (w poprzednich latach Krystian w pierwszej turze wypadał słabiej).

Także Mistrzem koła zostali:

- senior - Ryszard Matyjaszczyk

- junior - Sebastian Szustak (klub Starfish)

- kobieta - Monika Kacprzak.

Zdjęcia w linku poniżej:

https://drive.google.com/folderview?id=0B31YJIg23dzqb2NUSngwNWYwckU&usp=sharing

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

II tura spławikowych Mistrzostw koła - Kolejarz, Sicina 21.05.2016r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł