II tura zawodów podlodowych o Mistrzostwo koła LIN Małogoszcz 03.02.2019

/ 5 zdjęć


W niedzielę 3 lutego br. na zbiorniku w Małogoszczy odbyła się druga tura zawodów podlodowych o mistrzostwo Koła LIN w Jędrzejowie. O godzinie 7:30 rano przy zbiorniku stawiło się 14 chętnych do walki o tytuł mistrza koła LIN w wędkarstwie podlodowym. Wszystkich zebranych serdecznie przywitał prezes Krystyn Toczyłowski, po czym następnie głos zabrał wiceprezes ds. sportu Mirosław Czajor. Przedstawił on zasady rywalizacji oraz przypomniał o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas wędkowania. Po sprawdzeniu listy obecności przystąpiono do losowania po czym wszyscy zawodnicy udali się na swoje miejsca. O godzinie 8 Sędzia dał sygnał oznaczający rozpoczęcie rywalizacji i w ruch poszły świdry i wędki. Pogoda jak na tę porę roku była bardzo przyjemna, bowiem temp. wynosiła 5 stopni powyżej zera a wraz z upływem czasu było coraz cieplej. Nawet na chwilę za chmur wyjrzało Słońce. Podczas zawodów łowiono głownie okonie i jazgarze. Po trzech godzinach Sędzia dał sygnał oznaczający koniec zawodów i przystąpiono do ważenia złowionych ryb. W przerwie zawodnicy posilali się pieczoną kiełbaską z grilla oraz spożywali gorące napoje, kawę i herbatę.

Po podliczeniu punktów Sędzia ogłosił wyniki:

W sektorze A: I miejsce zajął Mirosław Czajor, II miejsce Robert Rokicki i III miejsce Zbigniew Klamka.
W sektorze B: I miejsce zajął Przemysław Wrześniewski, II miejsce Adrian Cichoń i III miejsce Krzysztof Majcher.

Po podliczeniu punktów z dwóch tur Mistrzem koła Lin został Przemysław Wrześniewski, I Wicemistrzem został Mirosław Czajor, II Wicemistrzem został Adrian Cichoń, IV miejsce zajął Zdzisław Frankowski, V miejsce zajął Robert Rokicki, VI miejsce zajął Klamka Zbigniew.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na kolejne zawody - Spławikowe otwarcie sezonu, które odbędą się 7 kwietnia br. na zbiorniku w Chorzewie.

Wyniki zawodów można sprawdzić w zakładce Sport. Serdecznie dziękujemy zarządowi Koła Karaś w Małogoszczy za udostępnienie łowiska.

 


1
Oceń
(1 głosów)

 

II tura zawodów podlodowych o Mistrzostwo koła LIN Małogoszcz 03.02.2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł