II Puchar Burmistrza Miasta Jędrzejowa- Chorzewa, 13.09.2020

/ 19 zdjęć


W niedzielę 13 września br. na zbiorniku małym w Chorzewie, odbyły się zawody wędkarskie metodą dowolną tj. spławik lub grunt na jedną wędkę o Puchar przechodni Burmistrza Miasta Jędrzejowa. O godzinie 7 rano pod wagonem stawiło się 22 wędkarzy. Zawody w imieniu Burmistrza Marcina Piszczka otworzył Krystyn Toczyłowski prezes koła LIN w Jędrzejowie. Po sprawdzeniu listy obecności i przypomnieniu zasad rywalizacji przystąpiono do losowania stanowisk, po czym, zawodnicy udali się na swoje miejsca w celu przygotowania się do zawodów. O godzinie 8:30 Sędzia Zenon Piasecki dał sygnał oznaczający nęcenie ciężkie a po dziesięciu minutach kolejny sygnał oznaczający początek rywalizacji. W ruch poszły tyczki, baty, odległościówki oraz feedery.

Ryba, pomimo pięknej słonecznej i bezwietrznej pogody nie chętnie współpracowała. Zawodnicy robili wszystko aby przekonać rybki do współpracy i nie wyzerować. Po sygnale kończącym zawody sędziowie przystąpili do ważenia ryb. Łowiono głownie leszczyki, karasie i jazgarze.

Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze, cieszyły się dużym zainteresowaniem, gdyż udział wzięło 22 wędkarzy.

Nagrody oraz puchar ufundował Marcin Piszczek – Burmistrz Miasta Jędrzejowa, Bandit Carp - Rafał Matuszewski i koło PZW Lin w Jędrzejowie.

Zwycięzcą zawodów został Krystyn Toczyłowski, który otrzymał Puchar przechodni Burmistrza Jędrzejowa.

Kolejne miejsca zajęli

II miejsce zajął Cichoń Jerzy – Sobków
III miejsce zajął Czajor Mirosław – Jędrzejów
IV miejsce zajął Struski Tomasz – Sobków
V miejsce zajął Czupryński Roman – Małogoszcz
VI miejsce zajął Żal Piotr – Jędrzejów

Zawodnicy za zajęte miejsca I - VI otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. A wśród pozostałych zawodników rozlosowano nagrody pocieszenia.

Największą rybę karasia o wadze 420g złowił Cichoń Jerzy - Sobków, który otrzymał nagrodę za największą rybę zawodów.

 


3.7
Oceń
(6 głosów)

 

II Puchar Burmistrza Miasta Jędrzejowa- Chorzewa, 13.09.2020 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł