II zawody spławikowo-gruntowe Gieselaukanal 18.06.2017

/ 23 zdjęć


W dniu 18 czerwca 2017 po raz wtóry spotkaliśmy się nad kanałem Giselau, aby rozegrać drugie spławikowo-gruntowe zawody wędkarskie. O godzinie 5:30 zajęliśmy wylosowane stanowiska. Po przygotowaniu zestawów odległościowych i zanęceniu łowiska rozpoczęliśmy łowienie. W miarę szybko na nasze przynęty skusiły się pierwsze ryby. Początek dnia, który był lekko pochmurny, sprzyjał braniom i co chwila jakiś spławik nurkował widowiskowo pod powierzchnię wody. Około 10:00 coraz bardziej zaczęło dokuczać pełne słońce i brania były już tylko sporadyczne. O godzinie 11:00 padła komenda "wędki z wody" , a następnie udaliśmy się na miejsce ważenia ryb do kolegi koordynującego zawody, Sebastiana. W jego stronę kieruję  słowa uznania za szybką, sprawną i bezproblemową organizację zawodòw.
Pierwsze miejsce zajął Zbyszek Stelmaszczyk z wynikiem 3492 gram. Złowił on dużego leszcza i pięknego, 55 centymetrowego lina.
 Lin okazał zię największą rybą dnia. Drugi był Sławek Sikorski z wynikiem 2465 gram. Jego łupem padł m.in. spory leszcz. Na najniższym stopniu podium uplasował się Władek Bogurski z wynikiem 2262gram. Zwycięzcom gratulujemy a Kolegom dzkękujemy za uczestnictwo w zawodach.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

II zawody spławikowo-gruntowe Gieselaukanal 18.06.2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł