II Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Hel

/ 1 komentarzy / 22 zdjęć


W dniu 13.11.2010 roku w Punkcie Bazowania Hel odbyły się zawody kończące sezon wędkarski w naszym kole. Zawody te od tego roku będą miały wyższą rangę, ponieważ zostały wpisane do stałego kalendarza imprez sportowych Urzędu Miasta Hel i będą nosić nazwę „Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Helu”. Była to druga edycja zawodów z tej serii. W zawodach udział wzięło 12 zawodników Koła PZW nr 55 „CYPEL” Hel. Atmosfera zawodów była jak zwykle wspaniała. Pogoda co prawda nie rozpieszczała, ale jak na tą porę roku i tak było nie najgorzej. Rywalizacja trwała 3 godziny, podczas których złowiono 5 ryb w postaci storni. Po zakończeniu części sportowej oraz po oficjalnym ważeniu ryb przedstawiciel Urzędu Miasta Pan Norbert Górski udał się po Burmistrza Miasta Hel Pana Mirosława Wądołowskiego, który objął patronat nad tymi zawodami. Po jego przybyciu odbyła się część oficjalna wręczenia pucharów, medali i dyplomów zwycięzcom zawodów.

Klasyfikacja zawodów:
I miejsce – Tomasz KOŹLUK
II miejsce – Zbigniew NIEWIAROWSKI
III miejsce – Krzysztof BERGER
Wręczono również Dyplom dla Wędkarza Seniora dla Kol. Henryk MALINOWSKIEGO, który w następnym roku będzie obchodził osiemdziesiąte urodziny a wędkuje już ponad 60 lat. Dyplom za rywalizację „Fair play” otrzymał Kol. Szczepan BLICHARZ. Za złapanie najdłuższej ryby dyplom odebrał Kol. Tomasz KOŹLUK.

Zarząd Koła PZW nr 55 „CYPEL” Hel pragnie podziękować Burmistrzowi Miasta Hel Panu Mirosławowi Wądołowskiemu za objęcie patronatem zawodów a także za ufundowanie pucharów, dyplomów i nagród oraz Komendantowi zarządzającemu Punktem Bazowania za udostępnienie łowiska do przeprowadzenia tych zawodów.

 


4.6
Oceń
(12 głosów)

 

II Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Hel - opinie i komentarze

kostekmarkostekmar
0
Oj, łowiło się w Helu w tamtym rejonie okonie, węgorze i pstrągi tęczowe. Bywało, że okonie brały na wszystko od robaka, przez blaszki, gumy i woblery. Pozdrawiam wędkarzy z Helu. (2010-11-22 09:37)

skomentuj ten artykuł