IMP Hook Baits Paste 250ml. - Firmy Tandem Baits

/ 3 komentarzy / 7 zdjęć


IMP Hook Baits Paste 250ml. - Firmy Tandem Baits

Specjalistyczna pasta karpiowa, przeznaczona przede wszystkim do oblepiania kulek przynętowych. Można nią również oblepiać ciężarki. Dzięki optymalnemu składowi, konsystencji oraz szybszemu aniżeli w przypadku kulek lub pelletu, czasowi rozpuszczania Impact Hook Baits Paste w fantastyczny sposób dopala przynęty. Nałożona na kulkę przynętową, zaraz po umieszczeniu w wodzie zmienia nieco swą strukturę i objętość. To swego rodzaju puchnięcie pasty w znaczący sposób zwiększa intensywność wypłukiwania z niej atraktorów i aromatów, przez co Impact Hook Baits Paste jeszcze lepiej wabi karpie i amury.

Impact Hook Baits Paste znakomicie sprawdzi się w zamulonych i zarośniętych łowiskach, gdzie dodatkowe dopalenie przynęt często okazuje się niezbędne. To znakomite uzupełnienie wszelkich dipów – zarówno tych żelowych, proszkowych, jak i klasycznych, o płynnej konsystencji.

Oferowana w bogatej ofercie smakowej.

IMP HookBaits Paste / 250 ml Czarny Halibut
IMP HookBaits Paste / 250 ml Doskonała Truskawka
IMP HookBaits Paste / 250 ml Japońska Kałamarnica
IMP HookBaits Paste / 250 ml Ryba & Skorupiak
IMP HookBaits Paste / 250 ml Wanilia& Śmietanka
IMP HookBaits Paste / 250 ml Monstrualny Krab
IMP HookBaits Paste / 250 ml Total Scopex

Stosowałem te pasty osobiście i jestem pod wrażeniem ich skuteczności. Wędkowałem zawsze w grupie wędkarzy i mogę powiedzieć, stosując te pasty miałem więcej brań od innych wędkarzy będących nad wodą. Łowiłem na łowiskach o dużej presji wędkarskiej. łowiska były zarośnięte i zamulone. Stosowałem pastę na kulkę i ciężarek. Miałem lepsze wyniki od innych wędkarzy stosujących metody tradycyjne. Nocne zasiadki dawały lepsze wyniki. Spróbujcie i opiszcie jak waszym zdaniem ta pasta się sprawuje. Może ktoś z was łowił z tą pastą - proszę o wpisy. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POŁAMANIA KIJA. 


5
Oceń
(4 głosów)

 

IMP Hook Baits Paste 250ml. - Firmy Tandem Baits - opinie i komentarze

użytkownik60174użytkownik60174
0
Rzeczywiście warto by było spróbować, ale u mnie niestety ten koluch wszystko pożre!;( Za opis 5* Pozdrawiam Damian :) (2013-01-29 21:15)
oskarkarposkarkarp
0
Cześć Polecam te pasty co prawda testowałem tylko truskawkę oraz atlantycki kryll ale obie się sprawdziły pozdrawiam (2013-01-31 18:05)
skierkiskierki
0
Jest jakiś sposób, żeby ją odświeżyć?  Kupiłem otworzone opakowanie i pasta jest moco wysuszona. (2017-08-19 18:46)

skomentuj ten artykuł