Zaloguj się do konta

Inauguracja sezonu 2011 - Koło Baszta w Buku

No i rozpoczął się sezon wędkarski 2011 w Kole PZW „Baszta”. W minioną niedzielę 17 kwietnia o godzinie 8.00 stawili się w Cieślach na wale, nad jeziorem Niepruszewskim, uczestnicy zawodów inaugurujących sezon 2011. Obecnych było 29 zawodników. Przybyłych powitał prezes Koła Andrzej Lebiotkowski. Przedstawił regulamin zawodów i przystąpił do rozlosowania stanowisk. Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.50 wystrzałem na nęcenie, a strzał o godzinie 9.00 rozpoczął pierwszą w tym roku rywalizację. Wyłączona z łowienia była uklejka, która uganiała się w pasie przybrzeżnym. Łowienie trwało do godziny 12.00 i zakończone zostało kolejnym wystrzałem. Ważąc złowione ryby stwierdzam, że w siatkach dominowała płotka. Na ogólną ilość 29 zawodników tylko 10 było bez ryby. Klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:
1 miejsce – Sebastian Małecki z wynikiem 5280 pkt.
2 miejsce – Łukasz Rosa z wynikiem 4840 pkt.
3 miejsce – Marek Korcz z wynikiem 3840 pkt.
4 miejsce – Darek Kucz z wynikiem 2800 pkt.
5 miejsce – Jacek Rosa z wynikiem 2760 pkt.
6 miejsce – Remigiusz Kamieniczny z wynikiem 1160 pkt.
Pierwsza trójka otrzymała okolicznościowe dyplomy, a cała szóstka upominki.
Właścicielka sklepu Zoologiczno-Wędkarskiego OCHOTKA Pani Olga Zielińska ufundowała kołowrotek. Upominek ten został rozlosowany wśród uczestników zawodów. Wygrywał los z numerem „13”. Szczęśliwa „13” okazała się dla Remigiusza Kamienicznego. Fundatorce serdecznie dziękujemy, a szczęśliwcowi gratulujemy. Zdjęcia z zawodów w GALERII.
Prezes zaprosił wędkarzy na dzień 1 maja do Nowej Wsi na kanał Obry, gdzie odbędzie się 1 tura zawodów o tytuł MISTRZA KOŁA 2011. Wyjazd autobusu w dniu zawodów o godzinie 6.00 sprzed hali sportowej O.S. i R. Zapisy w sekretariacie Koła kończą się 22 kwietnia.
Poniżej krótki film z zawodów, a głównym bohaterem jest zdobywca 1 miejsca w zawodach Sebastian Małecki.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej