Indywidualne zawody spławikowe z okazji jubileuszu 35 Lecia powstania Gminnego Koła PZW Łagów


Dzisiaj, tj. 9.06.2012r. do godziny 8:00 członkowie naszego Koła i zaproszeni Goście czyli:wędkarze z Niemiec zapisali się na zawody spławikowe. Zawody zorganizowane zostały przez Zarząd Koła z okazji Jubileuszu 35 Lecia Koła.
Otwarcia imprezy dokonał Prezes Koła Jan Szuryga.
Sędzia Główny zawodów: Jarosław Bryndzej. Sędzia Sekretarz: Bogdan Maciołek.
Po losowaniu stanowisk spławikowcy udali się na swoje stanowiska a właściwie rozjechali się samochodzikami.Per pedes udali się szczęśliwcy z najbliżej ulokowanych sekretariatu stanowisk. Przed zawodami jeszcze ostatnie sprawdzanie czy sąsiada zanęta jest lepiej podrasowana i do roboty! Nęcenie. Czekanie. Można łowić. I to czekanie na pierwszą rybę. Jest, no nie ukleja. Niewymiarowy okoń. No wreszcie płoć, super. Wow, podleszczak. Nie jest źle. O cholera, nic nie bierze. Poplątało się. Zaczep. Szkoda tej dobrej zanęty, bo ryby chyba tu niema. Kurde, mam dosyć. Koniec zawodów - nareszcie.Takie dzisiaj były komentarze zawodników.
Po zważeniu ryb i podliczeniu punktów okazało się, że my Polacy gościnni nad wyraz jesteśmy i dwa pierwsze miejsca przeznaczyliśmy dla naszych gości z Niemiec.
Dopiero na trzecim miejscu uplasował się członek naszego Koła - Edward Łukasik.
Dopisało i dla mnie szczęście w dzisiejszych zawodach - zdobyłam 6 miejsce.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Indywidualne zawody spławikowe z okazji jubileuszu 35 Lecia powstania Gminnego Koła PZW Łagów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł