Informacja dla użytkowników wędkuje.pl


W związku z informacją od kolegów wędkarzy o braku wydarzenia na poczcie email „Otwarte zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka” wyjaśniam.

Żeby otrzymać informację o najbliższych zawodach wędkarskich należy na stronie koła PZW Busko-Zdrój wejść do zakładki „Kalendarium” u góry ekranu, a następnie kliknąć okienko „wybieram się” – tylko i wyłącznie po zalogowaniu się do portalu. Wtedy otrzymacie na 5 dni przed imprezą informację ma email o zbliżającej się imprezie wędkarskiej. Wszystkie imprezy organizowane w kole są umieszczane na stronie koła oraz Facebooku na 10 dni przed rozpoczęciem.
W dniu następnym po odbyciu imprezy /np. jeżeli impreza była 31 maja to 1 czerwca/ na stronie wędkuje.pl ukazuje się „goła” informacja o zawodach. Jest to podyktowane tym, że administratorzy nie robią wpisów o zawodach, więc portal wędkuje.pl „automatycznie” robi wpis żeby "przypomnieć" o wpisie.
W woli ścisłości nie jest to wymysł administratorów strony PZW Busko-Zdrój. W razie problemów z funkcjonowaniem portalu lub sugestiami co do niego proszę o kontakt na email koła pzw_busko@wp.pl.
Pozdrawiam Robert W.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Informacja dla użytkowników wędkuje.pl - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł