
Skarbnik Koła PZW Kolejarz Krotoszyn informuje, że po Nowym Roku będzie przyjmował składki w każdą środę począwszy od dnia 4 stycznia w godzinach 17 - 18:00 w biurowcu jak poprzednie lata przy ul. Chwaliszeskiej 8 była siedziba firmy Mario .
Ponadto przedstawiam warunki zastosowania składki dla niepełnosprawnych:
Do zastosowania warunków o niepełnosprawności w stopniu ZNACZNYM wymagane jest orzeczenie o takim stopniu niepełnosprawności wydane przez:
1. Miejskie, Powiatowe lub Wojewódzkie Zespoły Orzekające Niesprawność,
2. Zespoły Orzekające przy ZUS.
Inne zespoły orzekające nie będą stosowane w tym zakresie.
Dokładniejsze informacje w tym zakresie posiada Skarbnik Koła.
Przy okazji tej informacji w imieniu Zarządu Koła składam Wszystkim wędkarzom życzenia świąteczne i noworoczne,
zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2023 Roku oraz wymarzonej ryby.
Autor tekstu: Krzysztof Francik
![]() | Basia Kier |
---|---|
Tak tylko zapytam, kto aktualnie w kaliskiem jest uprawnionym do rybactwa: PZW czy WP? (2022-12-27 19:02) | |
![]() | ryukon1975 |
Czyli żeby dostać zniżkę trzeba iść do lekarza i zapłacić 250 zł za wzytę. Normalnie śmieszne. Tylko w pzw. (2022-12-28 05:21) | |
![]() | Basia Kier |
Kto jest członkiem PZW, ten się w cyrku nie śmieje. Koledzy z kaliskiego ciekawy będą mieli rok, oj ciekawy. (2022-12-28 19:15) | |