IX Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie.

/ 5 zdjęć


W dniu 24.05.2015 r. na zbiorniku w Chorzewie odbyły się kolejne zawody spławikowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. W rywalizacji uczestniczyło 8 czteroosobowych drużyn, łącznie udział wzięło 32 zawodników. Były to reprezentacje Kół PZW z PKP Sędziszów, Nida Sobków, Sędziszów Miasto, PZW Małogoszcz, reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, NSZZ Solidarność z Jędrzejowa, sklepu CATFISH oraz OSP Jędrzejów.

Zawody rozegrano w jednej, 4 godzinnej turze w 4 sektorach. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Komisja sędziowska w składzie:
Sędzia główny - Klamka Józef oraz sędzia wagowy - Żal Piotr.
Po przywitaniu uczestników i odprawie nastąpiło losowanie sektorów i stanowisk wędkarskich, a następnie sędziowie dali sygnał do rozpoczęcia zawodów. Zawodnicy rywalizowali zaciekle od pierwszych minut zawodów, łowiąc głównie płocie.
Po czterech godzinach zakończono wędkarskie zmagania i sędziowie dokonali ważenia ryb zawodników w poszczególnych sektorach. Uczestników zaproszono na posiłek, a w tym czasie sędziowie podliczali wyniki zawodów.
Następnie Komisja Sędziowska ogłosiła wyniki zawodów.
Pierwsze miejsca w sektorach zdobyli:
w sektorze A – Skiba Sławomir (Policja), sektor B – Wrześniewski Przemysław (CATFISH), sektor C – Czajor Mirosław (Policja) i sektor D – Równicki Jarosław (Policja).
W klasyfikacji drużynowej:
I miejsce zdobyła ekipa Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie w składzie: Rutowicz Łukasz, Czajor Mirosław, Równicki Jarosław i Skiba Sławomir, zdobywając nagrodę główną puchar przechodni KPP.
II miejsce zdobyła drużyna Nidy Sobków w składzie: Mistachowicz Grzegorz, Michalski Artur, Krzywda Dawid i Jaworski Tomasz.
III miejsce zajęła drużyna CATFISH Jędrzejów w składzie: Wrześniewski Przemysław, Lato Krzysztof, Cichoń Adrian i Cichoń Jerzy. Zwycięzcom zawodów, gratulujemy.
Statuetkę za największą rybę zawodów wywalczył Mistachowicz Grzegorz (Nida Sobków).
Puchary dla zwycięzców w sektorach oraz za największą rybę ufundował Wrześniewski Przemysław – „CATFISH” z Jędrzejowa.
Puchary dla trzech najlepszych drużyn ufundował PROFAR Staniowice.
Zaplecze techniczne zapewnił gospodarz imprezy Koło „Lin” Jędrzejów. Sponsorom serdecznie dziękujemy. Wręczenia pucharów oraz dyplomów w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie dokonał zastępca podinsp. Dariusz Trólka, który pogratulował zwycięskim drużynom i podziękował zawodnikom za wzięcie udziału w zawodach.

 


4.4
Oceń
(7 głosów)

 

IX Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł