Zaloguj się do konta

JAXON nowe akcesoria karpiowe Jaxona 2011

Nowy sezon wędkarski czas zacząć. Połowa sukcesu, to dobre przygotowanie się do wymarzonego połowu. Zapoznaj się z najnowszą ofertę szerokiej gamy akcesoriów wędkarskich firmy Jaxon i ciesz się przyjemnością oraz skutecznością wędkowania. Jaxon - dla relaksu, dla sportu, dla wyzwań.
Zanęty i przynęty Pro Carp
Jaxon Pro Carp to oferta skierowana do wszystkich tych wędkarzy, których prawdziwą pasją stało się niezwykle emocjonujące łowienie wielkich okazów karpi. Polecamy bogatą ofertę, na którą składają się kulki proteinowe, specjalne zanęty karpiowe, pellet zanętowy i przynętowy, ziarna kukurydzy oraz szeroka gama dodatków, atraktorów i dipów.
Kulki proteinowe JAXON PRO CARP
Podstawowa zanęta i przynęta każdego prawdziwego łowcy. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników nasze kulki potrafi ą skusić najbardziej ostrożne i kapryśne okazy karpi. Oferujemy w średnicy 16 mm i bogatej gamie smaków i zapachów.

Kulki proteinowe haczykowe JAXON PRO CARP
Wyselekcjonowana gama wysokiej jakości kulek, charakteryzująca się podwyższoną zawartością aromatów. Najbardziej polecane do zakładania na przypony włosowe. W zależności od rodzaju zawierają mieszanki proteinowe, birdfood, mleczne proteiny, wyciągi ze zwierząt morskich, a tak-że konopie, ekstrakt z drożdży, mączkę i olej rybny, proteiny oraz dodatki na bazie owoców. Receptura opracowana specjalnie pod kątem wabienia dużych karpi, skuteczna cały rok. Kulki znakomicie wytrzymują długotrwałe przebywanie w wodzie, przez wiele godzin uwalniając zapachy i aromaty.

Atraktory zapachowe JAXON PRO CARP
Mieszanki zapachowe, których zadaniem jest „atakowanie” receptorów smaku i węchu ryby. Ponieważ to właśnie te receptory są podstawowymi zmysłami, które pomagają rybom w poszukiwaniu pożywienia, dlatego dodanie do kulek lub zanęty odpowiedniego atraktora jest bez wątpienia jednym ze skuteczniejszych sposobów na wędkarski sukces. W naszej ofercie znajduje się gama podstawowych zapachów, które w środowisku wodnym, dzięki odpowiedniej formule, odbierane są przez ryby jako zupełnie naturalny sygnał pokarmowy.

Zanęta wysokoproteinowa JAXON PRO CARP
Specjalis tyczna zanęta karpiowa. Receptura tej zanęty opracowana została pod kątem jak najwyższej skuteczności w łowiskach karpiowych. Zanęta zawiera tylko składniki naturalne, głównie mielone ziarna, a także grube frakcje pieczywa. Sekret skuteczności tej zanęty tkwi w specjalnych dodatkach o zwiększonej zawartości protein. Ponadto karpie wabi znajdujące się w zanęcie kolorowe, aromatyzowane pieczywo.Dipy JAXON PRO CARP
Trudno sobie wyobrazić współczesne wędkarstwo karpiowe bez dipów. Dzięki nim bez trudu zwiększymy atrakcyjność kulki proteinowej, a także, co warto dodać, wielu innych przynęt stosowanych w wędkarstwie spławikowym i gruntowym, od robaków po ciasto. Nasze dipy mają postać aromatycznej, gęstej zalewy, która dzięki odpowiedniej konsystencji przywiera do zamoczonej przynęty i tworzy na niej zapachową otulinę, jednocześnie wnikając do jej wnętrza. Największą skuteczność wykazują w miejscach, w których trzeba koniecznie „przebić” się zapachem przez naturalną woń środowiska wodnego, np. roślinności lub mułu.

Zanęty JAXON SELECT
Zanęty gruntowe, to dziś jeden z najważniejszych elementów zaawansowanego wędkarstwa spławikowego. Profesjonalna zanęta musi szybko wabić ryby i zatrzymywać je w granicach łowiska – w akwenach poddanych dużej presji wędkarskiej jest to bardzo trudne zadanie. W takich warunkach skuteczne są tylko zanęty najwyższej jakości, których receptury opracowane zostały z udziałem doświadczonych mistrzów wędki. Nasze zanęty Select zawierają naturalne produkty najwyższej jakości, w tym proteiny, substancje stymulujące apetyt, zioła przyspieszające trawienie oraz szereg wabiących dodatków. Część składników poprawia pracę zanęty – ma właściwości smużące i windujące.

Sygnalizatory elektroniczne
Jaxon Pro Carp Sensitive

Program PRO CARP SENSITIVE adresujemy do coraz bardziej licznego grona wędkarzy specjalizujących się w po-łowie karpi. W ofercie gama sygnalizatorów z różnym kolorem świecących diod LED. Polecamy również centralki z radiopowiadamianiem.Jaxon Pro Carp Sonix
Seria nowoczesnych sygnalizatorów. Nowa idea tego programu, odróżniająca go na rynku od innych systemów, polega na tym, że każdy, nawet najprostszy sygnalizator tego programu zaopatrzony jest w dwa gniazda – pierwsze, które pozwala na podłączenie elektronicznego swingera oraz drugie, które pozwala na podłączenie transmitera STR1. Transmiter ten łączy dowolny typ sygnalizatorów tej serii z centralką SC1. Pozwala to wędkarzowi na kupno dowolnych sygnalizatorów z serii i w późniejszym okresie złożenie rozbudowanego systemu z radiopowiadamianiem po dokupieniu centralki i transmiterów.

Materiały PVA
Tunel PVA


Siatka PVA w formie tunelu, umieszczona na rurze z tworzywa, w celu łatwego przygotowywania zestawów do nęcenia. System bardzo wygodny w użyciu. Nadaje się do nęcenia pelletem, zanętą, nasionami, kulkami proteinowymi. Tuba zewnętrzna chroni siatkę PVA przed wilgocią.


Siatka PVA

Wysokiej jakości siatka PVA do wykorzystania jako siatka zapasowa do tuneli PVA. W wypadku wyczerpania się siatki w systemie tunelowym należy siatkę zapasową wprowadzić na rurę z tworzywa.
Worki PVA
Często używane do punktowego nęcenia na łowisku. Występują w różnej postaci, między innymi ze sznurkiem do zamykania, bez otworów – przeznaczone do nęcenia dipami i boosterami, z otworami – przeznaczone do nęcenia kulkami proteinowymi, pelletem, ziarnami, zanętami oraz worki w wydłużonej formie do dalekich rzutów.


Więcej akcesoriów wędkarskich oraz szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.jaxon.pl/ Tekst sponsorowany przez firmę JAXON /

Czytaj więcej