Jazda testowa jachtami motorowymi Jeanneau - specjalna oferta


Firma Dobre Jachty wraz z Mateuszem Kusznierewiczem zapraszają na jazdy testowe jachtami motorowymi marki Jeanneau. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem jachtów motorowych tej francuskiej firmy. Posiadamy szeroką gamę jednostek demonstracyjnych na wodzie, w dogodnych lokalizacjach nad Bałtykiem. Wszystkich zainteresowanych zakupem jachtu zapraszamy na spotkanie z naszym przedstawicielem, połączone z jazdą testową, podczas której sami wypróbujecie swoje Jeanneau!

Przedstawiamy najpopularniejsze modele Jeanneau z silnikami zaburtowymi:

Merry Fisher 645 otrzymał podczas polskiej premiery złoty medal targów Boat Show 2009. To łódź wyjątkowo uniwersalna, o rodzinnym charakterze, przyjazna w każdym detalu. Sprawdza się zarówno w rękach amatorów, jak i przy profesjonalnym wykorzystaniu. Świetnie radzi sobie na morskich wodach przybrzeżnych, nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Jest również idealna dla osób pływających po jeziorach, kanałach i rzekach.

__Marlin 6 to hit sezonu 2011. Najnowsze dzieło konstruktorów Jeanneau dedykowane jest przede wszystkim wędkarzom. Gdziekolwiek łowisz, na morzu, czy na wodach śródlądowych, Marlin 6 będzie Twoim najlepszym partnerem podczas pracy i uprawiania hobby. Łódź z kokpitem typu Walk Around, hermetycznie zamykaną kabiną z wejściem z boku oraz wieloma patentami ułatwiającymi połów, już znalazła rzesze fanów w całej Europie. Osiągnięty kompromis pomiędzy wielkością, przystępną ceną i nieprzeciętną funkcjonalnością, zalicza ten model do czołówki łodzi swojej klasy.

__Linia jachtów motorowych o nazwie Cap Camarat, to łodzie spełniające wszelkie życzenia. Zespół designerski Jeannaeu zadbał o idealne zbalansowanie wielkości, kształtów oraz osiągów. Obszerny kokpit, miejsce na kąpiele słoneczne i przestronna kajuta. Łodzie linii Cap Camarat przekonują swoją elegancką, sportową i dynamiczną sylwetką oraz osiągami. Funkcjonalnie zaplanowane wnętrze pozwala cieszyć się załodze wspólnym biesiadowaniem podczas krótkich wypadów i dłuższych wycieczek.

__
Zapraszamy na jazdy testowe jachtami motorowymi Jeanneau do oddziałów naszej firmy, w Gdyni lub Świnoujściu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości w kwestii wyboru modelu i wyposażenia jachtu oraz przeprowadzimy Państwa sprawnie przez cały proces zakupu, doposażenia i finansowania inwestycji.

Dobre Jachty sp. z o.o.
www.dobrejachty.pl
Przemysław Jasiecki
tel. 668 61 41 71
przemyslaw.jasiecki@dobrejachty.pl


Zainteresowanym polecamy prezentację wybranych modeli jachtów z naszej oferty:Zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.dobrejachty.pl


/ Tekst sponsorowany przez firmę Dobre Jachty /

 


3.2
Oceń
(51 głosów)