Jednoosobowymi pontonami po dzikiej polskiej rzece

/ 4 komentarzy

Tym razem zamiast chodzić - wiosłowaliśmy. 4 dni na wiosłach jak się okazuje to naprawdę DUŻO! Ponad 50 km spływu, 4 pontony, tony przynętek i mega dużo ryb. Ogień w barkach, super atmosfera i dzika przyroda w weekend największych zagrożeń pogodowych - enjoy!

 


4.8
Oceń
(9 głosów)

 

Jednoosobowymi pontonami po dzikiej polskiej rzece - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
+1
Fajny filmik. Ujęcia świetne. Ryby wielkoscią nie powalały ale nie zawsze o to w wędkarstwie chodzi. Pozazdrościłem, w przyszłym roku odpalam ponton i robię podobną akcję :) (2018-10-18 18:19)
wojciech-szczepwojciech-szczep
+2
O fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze wędkuje z packraftów. Może nie tak profesjonalny film, ale zapraszam do obejrzenia z naszej tegorocznej wycieczki pacraftowo-wędkarskiej w Finnmarku: https://www.youtube.com/watch?v=8CTGoRtqyZk (2018-10-23 10:16)
SmolikSmolik
+2
Brawo za odwagę, nieźle przetarliście szlak. Taka wyprawa na pewno daje poczucie wolności. Powodzenia na innych wyprawach - czytałem, że planujecie eksploarację dziewiczych terenów. Nie dajcie się! (2019-08-04 10:54)
Wild Fish StoriesWild Fish Stories
+1
Smolik, tak, jedziemy zaraz na koło podbiegunowe i na takich samych pontonach płyniemy prawie 250km. W wędkastwie nie zawsze chodzi tylko o ryby, z wędką możesz zwiedzić cały świat. Tam gdzie jedziemy nie ma zasięgu, obcych ludzi - totalna dzicz. Totalna wolność, o której piszesz. Pragniemy inspirować ludzi do korzystania z natury. Nie siedźmy bezczynnie w domach, planujmy i wyjeżdżajmy. Jest tyle miejsc do zobaczenia!! (2019-08-04 15:52)

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości