Jenzi Corrigator Hoover Swimbait

/ 1 komentarzy / 11 zdjęć


Jenzi Corrigator Hoover Swimbait 13,5cm 


Chciałbym wam zaprezentować przynętę, którą zakupiłem na ostatnich zakupach w sklepie wędkarskim, w Berlinie.
Jenzi corrigator, bo o nim mowa, jest produkowany w czterech wielkościach 8,5cm ,11cm, 13,5cm i 16cm. I w kilku ubarwieniach od naturalnych, przypominających żywe rybki po jaskrawe. Pierwsze dwa wymiary pakowane są w paczki po 3 sztuki, a dwa następne po dwie gumy.
Mój wybór padł na 13,5cm rippera w barwach przypominająchych okonia. W komplecie z dwoma, sporymi wielkościami ripperami, mamy dodany do tego hak offsetowy i jedną 15 g główkę jigową o dziwnym trójkątnym kształcie przypominajacą lep ryby :) Koszt takiego kompletu to ok 6 euro.
Rybka wykonana jest z dosyć miękkiej gumy, ma dosyć smukły kształt zakończony sporym rozmiarem ogona. Guma jest bardzo starannie pomalowana, ma zrobiony wzorek przypominający łuskę ryby, zaznaczona jest linia boczna ryby są przyklejone oczy i jest zarysowane miejsce, gdzie kończy się głowa ryby, a gdzie zaczyna tułów. Waga samego rippera to ok.30 g, po uzbrojeniu w główkę jigową, która jest w komplecie mamy blisko 50g wagi.
Nie miałem jeszcze okazji przetestować jej nad wodą, dlatego nie pisze nic o jej pracy.
Mam nadzieje ze szczupaki z „mojego” jeziorka je pokochają i będą się o nie „zabijać” :)
Wkrótce test nad woda i mam nadzieje na pierwsze ryby:)

 


4.5
Oceń
(10 głosów)

 

Jenzi Corrigator Hoover Swimbait - opinie i komentarze

grisza-78grisza-78
0
Wygląda niesamowicie i myślę, że w wodzie spisuje się świetnie. Chciałbym kilka takich, ale w wersji mini, na okonie. Pozdro! (2014-11-26 23:19)

skomentuj ten artykuł