Jesień pod znakiem nowości – Taaaka Ryba

/ 13 komentarzy / 2 zdjęć


Mnóstwo nowości czeka na miłośników Jurka Biedrzyckiego i Taaakiej Ryby. Od września startuje nowa ramówka Polsatu Play, a wraz z nią nowe odcinki programu. Nie zabraknie filmów z nad polskich łowisk. Niespodzianka czekać będzie także na tych, którzy zechcą sprawdzić się w roli operatora tej znanej telewizji…


Jesienią w Polsacie Play pokażemy 12 zupełnie nowych odcinków, które nakręciliśmy w ostatnich miesiącach. Będziemy kontynuować wyprawę nad Nord Cap w Norwegii, gdzie widzowie będą mogli podziwiać piękne okazy dorszy i halibutów. Zgodnie z sugestią samych wędkarzy, nie zabraknie również wizyt nad polskimi łowiskami. Zabierzemy Was na połów pstrągów potokowych nad Biały Dunajec. Będzie też coś dla fanów muchy i połowów z plaży.

W najbliższym czasie powstanie także odcinek z Edmundem Gutkiewiczem w roli głównej, w którym zainteresowani poznają tajniki połowu leszczy jeziorowych na Zalewie Domaniowskim. Na początku przyszłego roku zaserwujemy natomiast nieco egzotyki, gdyż w grudniu wybieramy się na połów do Wenezueli. Szczegółową ramówkę, wraz z terminami i godzinami emisji programu przedstawię już wkrótce, gdyż w samej telewizji trwają dopiero prace nad ułożeniem programu stacji.

Taaaka Ryba, to jednak nie tylko program w Polsacie Play. Równolegle swoje życie toczy internetowa telewizja Taaaka Ryba. W najbliższych miesiącach widzów i tu czekają zmiany. Przede wszystkim chciałbym bardziej zaangażować Was w tworzenie tej strony, kręcenie filmów. Mam nadzieję, że już wkrótce uda nam się utworzyć sieć korespondentów filmowych, którzy będą nadsyłać filmy z różnych stron Polski. Szansa czeka także na operatorów. Już niebawem telewizja ogłosimy nabór do 3-dniowego kursu operatorskiego Taaakiej Ryby. Zainteresowani poznają w tym czasie podstawowe zasady związane z tworzeniem materiałów filmowych. Najlepsi otrzymają szansę stałej współpracy z telewizją Taaaka Ryba. Szczegóły już niebawem na wedkuje.pl!

 


3.9
Oceń
(33 głosów)

 

Jesień pod znakiem nowości – Taaaka Ryba - opinie i komentarze

mar83mar83
0
Może ktoś uwielbia ten program dla mnie jest raczej wart niewiele,brak koncepcji,pomysłu warsztatu   operator i montażysta robią co chcą.Szkoda czasu.Program nic nie wnosi do  wędkarskiej wiedzy brak zaskakujących rozwiązań i innowacji.Może gdyby autor czytał to forum zrozumiałby na jakie informacje czekają koledzy.
(2010-09-08 15:51)
dziadek2dziadek2
0
Panie Jurku czyżby przez zarząd ZG  PZW w Polsce przystąpiono do likwidacji całkowitej Polskich łowisk,tylko w tym chorym kraju jest możliwe sprzedać rzekę Wisłę to przypadek który znam a ile jest takich co nie znam .Pytam się za co płacimy składki co roku może to kolejny HARACZ od hobby i wypoczynku,za czyją kasę członkowie  ZG PZW robią sobie wycieczki na zagraniczne łowiska na pewno nie na swój koszt. Widać że ciężko będzie przeprowadzić operację odcięcia R...A od koryta . Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłych wyprawach za składki członków PZW. (2010-09-08 17:10)
mar83mar83
0
Dziadek 2 Słusznie choć" kulturnie" prawi Może p Biedrzycki robiłby te swoje knoty za własną zarobioną kasę Pozdrawiam wszystkich
(2010-09-08 17:38)
użytkownik2103użytkownik2103
0
Lipny program szkoda czasu . Lepiej isc na ryby bo ogladajac mozna sie rozchorowac. (2010-09-08 20:09)
użytkownik16322użytkownik16322
0
A ja się zastanawiam komu potrzebne takie programy. Ten co ma czas na takie eskapady ( a przede wszystkim pieniądze ) bez tkzw. ,,pomocy " wybierze sobie cel wyjazdu. Przypominam że obowiązuje nas Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb. Zwracam uwagę na słowo Amatorskiego. W większości nie stać nas na nachalną i wszędzie wciskającą się komercję.Pilnujmy polskich wód bo w Polsce jest tyle ładnych miejsc. Z poważaniem kolega po kiju

Julian
(2010-09-12 08:01)
dadindadin
0
widziałem raz jak on posługuje sie wędką ŻENADA~~~!!!!!!!!!!!!!LAMUSIE!!!!!!! (2010-09-24 21:55)
endriu1994endriu1994
0
Napewno lepsze niż rex hunt który 200 razy w trakcie odcinka poprawia czapke albo ten drugi filozof John Willson którego śmiech doprowadza mnie do szału :P (2010-09-30 15:36)
dadindadin
0
to porównanie do REXA mnie rozbawiło haha,,,on jest starym trabantem a HUNT przyzwoitą marką
(2010-10-17 21:35)
piotr4410piotr4410
0
Gratulacje pozazdrościć aby tak dalej
(2010-10-24 10:02)
Wedkarz87Wedkarz87
0
Ja oglądałem prawie wszystkie odcinki bo jako "świeżak" wędkarski myślałem, że dowiem się czegoś pożytecznego i tak co odcinek się łudziłem, że może akurat ten będzie fajny, ale bardziej umęczyłem się przy tym, niż czegoś konkretnego dowiedziałem, tam głównie albo reklamują sprzęt, albo nic nie mówią, puszczają melodyjke i pokazują jakie ryby z wody wyciągają i na dodatek zauważyłem, że dość często powtarzają te same ujęcia. Żenada nie polecam nikomu !!!
(2011-07-23 00:41)
SitownikSitownik
0
Bardzo miło że Pan do nas przyjeżdża.Pozdrawiam i połamania kija ;) (2011-10-16 21:27)
zwirek1zwirek1
0
program pokazujący filmiki z dziedziny wędkarstwa można ocenic jako pokazanie nam wędkarzom coś nowego i w miarę ciekawego. Oglądam nadawane rano każdego dnia odcinki ale z wyłączonym głosem. Komentarze ze strony wędkujących a w szczególności pana Jerzego Biedrzyckiego przyprawia mnie do całkowitego zaprzestania oglądania tych filmów. Brak jest ze strony narratora /Jerzego Biedrzyckiego/ podstawowych wiadomości w przedmiocie wędkowanych ryb a Jego okrzyki ...ooo ryba..., ...ładna ryba... są żenujące i nie mają nic z oczekiwanych informacji na temat wędkowanych ryb i ich traktowania. Jestem przekonany, że znalazłoby się kilku panów z ,, rodziny,, wędkarzy mających o wiele większy zasób wiedzy, umiejących w sposób należyty przekazania widzowi wiadomości o rybach, sposobie ich zwędkowania i wykorzystywania pokazywanego sprzętu.(2012-08-28 10:44)
comtrolcomtrol
0
Każdy film na temat wędkarstwa czegoś uczy!. Jak widać kręcenie filmów i pisanie artykułów to ryzykowne zajęcie. Pozdrawiam (2012-10-28 20:00)

skomentuj ten artykuł