Jesienne wędkowanie na zbiorniku Rochna.

/ 12 zdjęć


Tego dnia nasze plany musiały ulec zmianie i zamiast wędkować na najbliższej wodzie PZW w okolicy (Rogów) wybraliśmy trochę dalszy rejon a dokładniej mówiąc zbiornik Rochna
Zalew na rzece Mroga. Należący do okręgu skierniewickiego Nazwa zbiornika pochodzi od nazwy pobliskiej miejscowości Rochna. Zbiornik położony niedaleko trasy nr 715 pomiędzy Brzezinami a Koluszkami, zjazd z trasy w kierunku miejscowości Rochna.) 
Z racji tego że nie odwiedzaliśmy go od ponad roku nie wiedzieliśmy czego możemy się tam spodziewać dlatego postawiliśmy na 2 różne taktyki jeśli chodzi o przynętę ja używałem kukurydzy FEEDER FURIOUS Cytrus x , Czosnek , Kukurydza , Orzech Tygrysi a Janek klasycznie białe z dodatkiem pieńków.
Zanętę którą wybraliśmy na to łowisko była wspólna i składała się zanęta Gold Feeder SERIES B.I.O. impuls Gruby lin/karaś 0.5 kg z dodatkiem gliny rozpraszającej 2/3 paczki, atraktor zanętowy czekolada pomarańcza i ziemi bełchatowskiej 0,5 kg.
Nad wodą pojawiliśmy się około 12:00 po rozłożeniu wędek i całego stanowiska zabraliśmy się za wędkowanie.
Ryby bardzo kiepsko współpracowały tego dnia niechętnie skubały przynętę ale pomimo tych trudności udało się co nieco z wody uciułać u mnie zero ryb a u Janka wpadł leszcz i karaś 
Odrobine udało się połowić, choć nie jest to wypad godny zapamiętania to na pewno jest to czas mile spędzony z wędką.

Na sam koniec chcemy podziękować firmie Aqua Star No1 , PotraFish , ROBINSON EUROPE za produkty, które mogliśmy przetestować nad wodą, a wszystkim którzy czytają ten wpis życzę połamania i samych sukcesów nad wodą.

 


2.8
Oceń
(10 głosów)

 

Jesienne wędkowanie na zbiorniku Rochna. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł