Jesienne Zawody Spinningowe - relacja

/ 5 komentarzy / 69 zdjęć


W niedzielę dnia 19.10.2014 roku odbyły się drugie w tym sezonie jesienne zawody spinningowe zorganizowane przez Zarząd Toruńskiego Koła PZW ,,Na Skarpie,,. Zawody te zaliczane są do spinningowego Grand Prix koła na 2014 rok. Impreza została zorganizowana w miejscowości Zławieś Wielka. Areną zmagań były Doły Wiślane i rzeka Wisła. W zawodach wzięło udział szesnastu wędkarzy. Sędzią Głównym zawodów był kolega Jan Jabczyński, zastępcą kolega Karol Makowski – Barański. Funkcję sekretarza zawodów pełnił Łukasz Cichocki. Doły Wiślane okazały się trudnymi akwenami. Najlepiej w tych warunkach poradzili sobie Marcin Wierzchowski i Sławomir Zalewski którzy złowili po kilka zgrabnych okoni. Wisła w dniu zawodów przywitała nas niskim stanem wody. Nie przeszkodziło to w złowieniu przez Kolegę Lecha Słowika zwycięskiego Szczupaka. Wiślanego Sandacza złowił kolega Maciej Mikuła. Ryba ta dała mu trzecie miejsce w konkursie. W zawodach punktowało siedmiu zawodników co świadczy o trudnych warunkach panujących na łowiskach.
Po zakończeniu zmagań uczestnicy zawodów zostali przez organizatorów poczęstowani smaczną kiełbaską pieczoną na ognisku.

Zwycięzcy zawodów;
1 miejsce zajął Kolega Lech Słowik.
2 miejsce zajął Kolega Marcin Wierzchowski.
3 miejsce zajął Kolega Maciej Mikuła.
4 miejsce zajął Kolega Sławomir Zalewski.
5 miejsce zajął Kolega Mirosław Kopacz.
6 miejsce zajął Kolega Władysław Zawacki.
7 miejsce zajął Kolega Wojciech Rydlewski.

Pierwsza trójka która zajęła podium otrzymała okolicznościowe puchary. Pierwszych pięciu zawodników otrzymało upominki rzeczowe.

Relacja; Wojtek Rydlewski.
Zdjęcia; Karol Makowski – Barański i Wojtek Rydlewski.

Ps. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami. Najważniejsza jest dobra zabawa i mile spędzony czas w gronie przyjaciół.

 


5
Oceń
(19 głosów)

 

Jesienne Zawody Spinningowe - relacja - opinie i komentarze

MAKI 1976MAKI 1976
0
Gratulacje dla zwycięzców , podziękowanie dla wszystkich uczestników i oczywiście zgadzam się z Wojtkiem że najważniejsza jest dobra zabawa i mile spędzony czas w super towarzystwie . Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych zawodach wędkarskich w sezonie 2015 . (2014-10-24 21:37)
marcins1977marcins1977
0
Gratulacje dla wszystkich startujących. Podziękowania dla Wojtka za wspaniale zdjęcia z całego sezonu.Panowie oby tak dalej. (2014-10-25 12:27)
WladeczekWladeczek
0
Podziękowania dla wszystkich uczestników tym bardziej i tym mniej aktywnym członkom koła [PZW Na Skarpie] Kapitanowi Sportowemu kol. Karolowi Makowskiemu, Prezesowi kol. Mirosławowi Kopaczowi oraz sędziom za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas zawodów wędkarskich i dalszej owocnej pracy w 2015r. Tak trzymać mamy duże grono wspaniałych ludzi którzy potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę. Dziękuję. Oczywiście nie można zapomnieć o kol. Wojtku bo gdyby nie jego zdjęcia i barwne relacje oraz czasami cięte komentarze i obiektywizm nie było nam to dane. Do zobaczenia w przyszłym roku. (2014-10-26 20:21)
marek-debickimarek-debicki
0
Po ilości materiału zdjęciowego widzę, że Karol i Wojtek raczej więcej czasu poświęcili na zdjęcia, jak na wędkowanie. Piękny szczupaczek i sandacz, a niektóre fotki ze starorzeczy przypominają mi te nam bliższe nadwarciańskie. Wypada tylko pogratulować materiału i sukcesów zawodnikom. Osobiście do dzisiaj bardzo mile wspominam wspólne jesienne wypady Kolegów z mojego koła z Kołem Drukarz nad Wartę i Odrę i wspaniałych spinningistów. Pozdrawiam i *****pozostawiam. (2014-10-27 21:41)
lech1960lech1960
0
dziękuje wszystkim za miłe spotkania nad wodą w sezonie 2014r,wracaja do zawdów,mało rybek ale kiełbasa zaje.......ta (2014-10-30 19:32)

skomentuj ten artykuł