Jesienny konkurs z firmą Jaxon!

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Zapraszamy na konkurs dla członków grupy Jaxon. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach, który sprzęt wędkarski firmy Jaxon najlepiej sprawdza się późną jesienią. Oceniane będzie wasza pomysłowość i kreatywność. 

Jeśli jesteś fanem sprzętu wędkarskiego firmy Jaxon, a nie przystąpiłeś jeszcze do grupy, możesz to zrobić teraz!   Grupa firmy Jaxon 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach, który sprzęt wędkarski firmy Jaxon najlepiej sprawdza się późną jesienią i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie. link - https://forum.wedkuje.pl/f,jesienny-konkurs-z-firma-jaxon,790454,0.html

I miejsce - kołowrotek Jaxon Ornet RX 

Supermocny kołowrotek przygotowany do walki z największymi okazami zarówno w wędkarstwie morskim, jak i w połowach gruntowych. Niestraszny mu ciężki hol wielkiego dorsza z kilkudziesięciometrowej głębi. Specjalne antykorozyjne zabezpieczenie przed działaniem wody morskiej. Duża, wygodna metalowa korbka CNC zapewnia odpowiednie przeniesienie siły przy skręcaniu linki. Dostępny w trzech wielkościach, w komplecie szpula alu i zapasowa szpula grafitowa.

II miejsce - kołowrotek Jaxon Red Carp FRXL


Kołowrotki karpiowe z wolnym biegiem. Cechą charakterystyczną serii RED CARP jest wydłużona szpula w stożkowym kształcie. Wraz ze specjalnym systemem optymalizującym ułożenie żyłki na szpuli pozwala to na uzyskiwanie bardzo dalekich rzutów. Bardzo mocny mechanizm z wykorzystaniem 7 łożysk kulkowych i łożyska oporowego OWC. W komplecie zapasowa szpulka.
III miejsce - kołowrotek Jaxon Arsen XTA


Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. O ile w przypadku metody spławikowej klasyczne formy łowienia polegają na wykorzystaniu długich wędzisk bez przelotek i bez kołowrotka, o tyle w praktycznie każdej innej metodzie kołowrotek jest niezastąpiony, bez niego po prostu nie możemy łowić. 


Regulamin:

1. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy napisać w kilku słowach, który sprzęt wędkarski firmy Jaxon najlepiej sprawdza się późną jesienią i umieścić tekst w poście na forum w specjalnie utworzonym do tego temacie, najpóźniej do 19 listopada.

2. Tekst należy umieścić w wątku konkursowym widocznym w grupie Jaxon na wedkuje.pl.

3. Jeden autor ma możliwość dodania tylko jednego tekstu.

4. Zwycięzcy zrzekają się praw do swoich prac na rzecz firmy Jaxon

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 21 listopada.

Zapraszamy do zabawy!

 


4.7
Oceń
(15 głosów)

 

Jesienny konkurs z firmą Jaxon! - opinie i komentarze

u?ytkownik102837u?ytkownik102837
0
Kolejny super konkurs, już się biorę do roboty. Pozdrawiam Boczny Trok (2014-11-05 15:55)
amand amand
0
Hahha no i co że super jak wyników jeszcze nie było ale to już wasza sprawa bo ja nie brałem udziału (2014-11-22 18:49)

skomentuj ten artykuł