Jeszcze tylko 3 kołowrotki Daiwa Lexa 2000 w promocji z telewizorem Samsung!

/ 2 zdjęć


Jeszcze tylko 3 kołowrotki Daiwa Lexa 2000 do zgarnięcia w promocji z super nowoczesnym telewizorem Samsung! Kup rodzinie na mikołajki lub pod choinkę telewizor przyszłości Samsung i zgarnij kołowrotek Lexa 2000! 

Przypominamy, że za telewizor nie trzeba płacić od razu! Można wziąć go na raty. W tym przypadku kołowrotek Lexa 2000 dostajecie od razu całkiem gratis!

Już nie będziesz pokrzywdzony w święta i nie będziesz musiał tłumaczyć się z wydawania kasy na swoje hobby, co więcej uszczęśliwisz rodzinę nowym, super nowoczesnym telewizorem!

Co trzeba zrobić? Zamów jeden z podanych niżej modeli telewizorów, następnie wyślij maila na adres redakcja@wedkuje.pl z numerem zamówienia i swoim adresem, a otrzymasz w prezencie kołowrotek Daiwa Lexa 2000 ale UWAGA! Zostały jeszcze tylko 3 kołowrotki!

Promowane modele - kliknij w nazwę aby złożyć zamówienie:


SAMSUNG UE50HU6900

SAMSUNG UE55HU6900

SAMSUNG UE48H6850

SAMSUNG UE55H6850

Domowa rozrywka wkracza na wyższy poziom realizmu. Zachwyć się najwyższą jakością szczegółów rozdzielczości 4K UHD. Poznaj bogactwo możliwości funkcji i usług Smart oraz oglądaj zawartość urządzeń przenośnych na ekranie TV.

- Zachwycająca jakość UHD o intensywnie żywych barwach

- Dynamiczny obraz pełen wyrazu

- Dostęp do kluczowych funkcji przy użyciu poleceń głosowych

- Zapewniający szybszą pracę czterordzeniowy procesor

- Najnowsza edycja Smart View

Kołowrotek Daiwa Lexa 2000

Zaawansowany technologicznie kołowrotek o wysokim przełożeniu Daiwa Lexa. Model ten powstał na bazie takich modeli kołowrotków spinningowych jak Daiwa Ballistic, Caldia czy Theory. Technologicznie ma te same nowatorskie rozwiązania, został tylko nieznacznie okrojony (brak zapasowej szpuli i metalowa obudowa HardBodyZ (zamiast lżejszej obudowy Zaion)). Jego praca, precyzyjne działanie i trwałość zachwyci jednak każdego spinningistę, a oferowany jest w rewelacyjnie niskiej cenie - co czyni go bardziej dostępnym dla szerszej rzeszy wędkarzy.Najważniejsze parametry:

metalowa obudowa HardBodyZ

uszczelnienie mechanizmu Oil Seal

4 stalowe łożyska

blokada obrotów wstecznych Infinite

rotor AirRotor

wzmocniona przekładnia Digigear wykonana na obrabiarkach sterowanych numerycznie przekładnia do największych przeciążeń, gwarantująca spokojną, gładką pracę

system wyważenia rotora Gyro Spin

nawój Cross Wrap - krzyżowe nawijanie linki

uszczelniony, super precyzyjny hamulec

aluminiowa szpula do dalekich rzutów

system antyskręceniowy Anti Backlash Sysem 2 (ABS2)

kabłąk Airbail (lekki, pusty w środku, mocny kabłąk)

rolka prowadząca żyłkę z systemem antyskręceniowym Twist buster

sprężyna kabłąka o wydłużonej żywotności

mocna aluminiowa korbka

Życzymy udanych zakupów! 

 


4.6
Oceń
(11 głosów)