Kamizelka Tiger Trout

/ 12 komentarzy / 2 zdjęć


Witam. Od nie dawna przyszło mi testować kilka produktów z nowej na rynku firmy Tiger Trout.
Mimo że zbyt długo firma nie istnieje to już kilka wniosków, spostrzeżeń na temat tego sprzętu mogę ujawnić.
Tiger Trout to marka o charakterze muchowym. To tak po krótce.
Teraz jednak chciałbym się skupić na odzieży a mianowicie Kamizelce Muchowej TT TechPack.
Zaczne od tego że są to moje spostrzeżenia :) Jako że sporo czasu spędzam nad wodą, a od 3 lat nad rzekami. Kamizelka stanowi nie odzowny element eskapad z wędką. Musi być w niej wszystko co niezbędne podczas brodzenia w wartkich rzekach czy brzegach jezior.
Przez 10 lat miałem na sobie kilka kamizelek. I z tych wszystkich, ta najbardziej przypadła mi do gustu.
Pierwsze co się rzuca w oczy to pozornie nie wielkie rozmiary. Podoba mi się to, że ma rozmiar uniwersalny.
Jest regulowana na paskach i każdy może ją dopasować pod siebie.
Druga sprawa to kieszenie. W kamizelce tej znajduje się 17 róznych kieszeni i kieszonek.
Na przodzie spokojnie pomieścimy kilka pudełek z najważniejszymi przynęntami, dokumenty i inne niezbędne narzędzia wędkarskie.
Z tyłu również jest jedna duża kieszeń np: na butelke wody, która podczas długich wypraw nie przeszkadza w łowieniu.
Kolejną rzeczą która jest bardzo przydatna, to patka na przynęnty. Można ją trzymać w kieszeni lub przyczepioną na wytrzymałym rzepie na zewnątrz. podczas łowienia zmieniamy często przynety i muchy, chowanie za każdym razem do pudełka żeby rzucić kilkanascie razy inną przynętą  jest denerwujące. A tu wbijamy haczyk w gąbkę, i mamy kilka najlepszych przynęt pod ręką.
Następny bajer jaki ma ta kamizelka to uchwyt na wędkę. Wiadomo nie jednokrotnie przydają się 2 wędki na łowisku. Jeżeli chodzi o zawody to już nie wspomne. Sam uważałem ten element za zbędny dopóki nie pojechałem na większe zawody.
A żadko kiedy kamizelki są wyposażone w taki uchwyt.
Z tyłu kamizelki jest mocny uchwyt na klips do podbieraka. Zwracam na to uwagę gdyż poprzednie moje kamizelki miały materiałowe uchywty które z czasem się popruły. W tym przypadku jak umyślnie na siłe nie urwiemy tego, to spokojnie posłuży przez długie lata.
Na koniec zostawiam mniej ważne zalety/wady tej odzieży. A mianowicie kolor, wiadomo rzecz gustu. Kamizelka jest oryginalnie w kolorze szarym.( jak na zdjęciach). TT techpack wewnątrz jest ościelana gąbką i siatką dla lepszej wentylacji.
w ostatnich latach spotkałem się z podbnymi kamizelkami innych firm. To jest firma Dragon czy Vision.
Jaka jest między nimi różnica? Różni je kolor, inny rozstaw kieszeni, dodatki i najważniejsze to cena.
Podsumowując krótko, mamy odzież z górnej półki za fajne pieniądze.

 


4.5
Oceń
(12 głosów)

 

Kamizelka Tiger Trout - opinie i komentarze

LeoAmatorLeoAmator
0
Dobrze ,tylko dlaczego tak mało zdjęć pokazujących jej zalety.Szukałem w necie i dopiero tu znalazłem więcej zdjęć które mi pewne wątpliwości,co do kamizelki, wyjaśniły.Faktycznie cena fajna i sam produkt interesujący. (2016-09-27 19:39)
bonek18bonek18
+1
poprawie się. Jutro jakieś dodam jeszcze. wstawiłem w linku, ale zapomniałem że linkować nie wolno :) (2016-09-27 19:47)
marcin-fiskymarcin-fisky
0
Dla mnie spoko oczywisty opis. (2016-09-28 01:42)
SithSith
0
Kamizelka bardzo ciekawa. Przydatna nie tylko dla muszkarza, ale i dla spinningisty. Cena też dość przystępna. Jeśli ktoś lubi kamizelki, to będzie dobry wybór. Osobiście wolę torbę lub pas, ale to spawa preferencji indywidualnych. Ode mnie ***** (2016-09-28 06:54)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Michał, a to czemu nie wolno linkować? Podajesz np. link do oferty produktu, czy też źródłowy. Tak ja i inni praktykujemy i jest git. Pozatym tak jak koledzy mam nie dosyt fotek, brak pleców itd, jak też przydały by się fotki na modelu jak to w realu wygląda. Opis kieszonek (ich wymiarówka) też przydatna rzecz. I cena, po przeczytaniu opisu jaki nam zaprezentowałeś się nasuwają takie pytanka. Ale opis prosty i czytelny, z powidów tych braków zostawiam naciąganą ***** ;-) (2016-09-28 07:12)
SlawekNiktSlawekNikt
0
Ja oceny nie wystawię jak zawsze wtedy kiedy produktu nawet w ręku nie miałem. Mogę jedynie napisać, iż cena 150 zł. za "kaftanik" jest do przyjęcia, aczkolwiek Twoje zdanie czyli "górna półka za fajne pieniądze" jest mocno naciągane. (2016-09-28 11:13)
jurek winjurek win
0
koledzy ja sobie zamówiłem kamizelkę wędkarską z Chin z dużą ilością kieszeni za 155 zł z dostawą darmową . (2016-09-29 10:01)
erykomerykom
0
To za jakiś miesiąc powinna dojść :) (2016-09-29 20:15)
jurek winjurek win
0
Tak kolego za miesiąc.powiem wam szczerze że sprzęt wędkarski jest 50% tańszy niż u nas a jest bardzo dobry a kupiłem kołowrotki ,wędki ,linki , do metody muchowej woblery, wszelkiego rodzaju gumy , i jestem bardzo zadowolony i nic nie odbiegają od naszych,a nawet to chyba w naszych sklepach to chyba tez taki sprzęt pochodzi z Chin.Pozdrawiam. (2016-09-30 09:48)
erykomerykom
0
A można link do sklepu w którym kupuje Pan?Jestem ciekaw co tam ciekawego mają (2016-09-30 15:55)
jurek winjurek win
0
https://shoppingcart.aliexpress.com/shopcart/shopcartDetail.htm?spm=2114.11010108.1000002.2.1Fe2xW (2016-10-01 18:41)
doczudoczu
+1
Kolego - Twój tekst to jest raczej opis a nie test i generalnie nie powinien się w tym miejscu znaleźć. Ja rozumiem, gdybyś kamizelki poużywał z rok i opisał wrażenia, jak się spisują materiały, czy suwaki się nie wcinają w listwę itp. masa praktycznych informacji. A tak to zamiast testu otrzymujemy opis (nieco szerszy niż na stronie producenta), a konkretów brak. Brak choćby wymiarów kieszonek, czy zdjęć tego "Bajeru" jakim jest uchwyt na wedkę. Z pewnością niejeden z nas chętnie by się temu przyjrzał "w akcji". Tym bardziej szkoda, że jak piszesz, miałeś okazję poużytkować kilka szt. kamizelek. Nie odbieraj mojego wpisu ad personam - ot zwyczajnie kolejny raz trafiam z googla na "test" na wedkuje.pl, który z testem nie ma nic wspólnego i zwyczajnie nie zdzierżyłem :) P.S. Przydałoby się też poprawić błędy ortograficzne. (2016-11-14 20:14)

skomentuj ten artykuł