Karczek w pokrzywach

/ 3 komentarzy

Bardzo często wraz z moją kochaną żona Wiesiunią wyjeżdżamy na rybki ja powędkowac zas moja żoncia odpocząc no i pogrylowac.Posiadamy na przykład dobry sposób na dobre jedzonko weżmy karczek w pokrzywach.Kupujemy karczek porcjujemy na kawałki następnie wkładamy do jakiegoś pojemnika solimy pieprzymy dodajemy ostrej papryki – mogą być przyprawy do grila następnie rzecz najważniejsza pokrzywy zbieramy i rwiemy tylko czubki tej rośliny ponieważ ona jest wtedy delikatna.

Mając już pokrzywy dodajemy je do pojemnika z mięsem całośc zalewając olejem mieszając pozostawiamy w chłodnym miejscu na cały dzień-mięso musi nasiąknąć pokrzywami ponieważ puszczą one sok, Po całej tej procedurze można zacząc grilowac kładac mięso na grilu natomiast pokrzywy na górna warstwę tegoż mięsa.Gdy jest już mięso gotowe do jedzenia pokrzywy wyżucamy.Prosze podawac z zimnym piwkiem polecam naprawdę pychotka a szczególnie gdy bierze jeszcze rykba.

 


3.5
Oceń
(31 głosów)

 

Karczek w pokrzywach - opinie i komentarze

użytkownik26041użytkownik26041
0
nie ma jak to rodzinne wypady na łono natury po wedkować po grilować przyjemne z pożytecznym spokój i pełen relaks (2011-01-12 11:53)
WagoWago
0

Jak ja ci zazdroszczę. Ty chyba żyjesz w innym świecie. Niedość że możesz se połowić to kochająca żonka podaje ci jeszcze takie przysmaki pod nos. Moja żonka nie ma nic przeciwko łowieniu i wyjazdom na ryby. ale do grila to jej nie da się zagonić. Po prostu muszę grilować ja.

Ale przepis wyprubuję. Pozdrawiam

(2011-01-12 20:06)
pstrag222pstrag222
0
zgadzam sie nie ma to jak grill na łonie na nutyry a jeszcze jak jest połaczony z wedkowaniem  to mistrzostwo swiata. przepis na pewno pyszny zostawiam 5
(2011-02-17 15:03)

skomentuj ten artykuł