KAROLEWO-CZARNE - 'wyniki'

/ 1 komentarzy / 8 zdjęć


                      O zawodach "O Puchar Kierownika os. B.Chrobrego" można powiedzieć tylko tyle, że się odbyły.Miejscem zawodów było jezioro Karolewo-Czarne, niedaleko Skoków, a na zbiórkę, w gościnnej stanicy Koła „Troć”,  stawiło się 35 członków koła i 3 gości. Łowiliśmy na dwie wędki od g.9.00 do 13.00. Pogoda taka, że lepiej nie mówić, zimno i przenikliwy , ostry wiatr. Jeden plus - nie padało. Na szczęście humory mimo wszystko dopisywały. Poziom zawodników wyrównany. Wyniki również.
                      Wyjątkiem  od reguły okazał się kol. Mirosław Janiszewski, który złowił 5 płotek  (645 pkt.) co dało mu w efekcie pierwsze miejsce. Drugi wyjątek to kol. Witold Jakubowski, któremu udało się przechytrzyć leszczyka – 24,5 cm - największą rybę zawodów – i miejsce drugie. Reszta zawodników zajęła ex eqwo miejsce trzecie)) zero punktów. Żeby jednak być sprawiedliwym, trzeba powiedzieć, że niektórym trafiały się sporadycznie jakieś rybki – płoteczki, krąpiki, okonki czy wzdrążki, ale niestety, nie miarowe.
                    Sygnał kończący zawody wszyscy przyjęli z ulgą, żeby nie mówić, że z radością. Można było w końcu  na Karolewskiej Polanie przegryźć kiełbaskę z grilla i przekąsić chlebem ze smalcem (wyrób kol. Gieniu). 
                   Komisja sędziowska nie miała  dużo pracy i po posiłku regeneracyjnym ogłosiła wyniki , a Prezes wręczył pamiątkowe puchary i dyplomy. Na tym zawody zakończono. Następne zawody to Mistrzostwa Koła na kanale Wojnowickim – 20 maja.
Gorzej już chyba być nie może. I tego się trzymajmy))))
                                                                                           
                                                                            

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

KAROLEWO-CZARNE - 'wyniki' - opinie i komentarze

michu1michu1
+2
Tak patrząc na wyniki i ilość startujących to zawody mieliście w basenie p-poż? (2017-05-08 17:14)

skomentuj ten artykuł