Karp - ryba życia na wesoło.

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć


… jest godzina 2:30, siedzę wygodnie na fotelu w ciszy lekko przysypiając i nagle rozlega się dźwięk sygnalizatora … Wystartowałem do wędki jeszcze trochę zaspany nie wiedząc do końca czy to nie sen, łapię kij, zacinam i … jest, siedzi. Hamulec kołowrotka pięknie gra pozwalając rybie na wybieranie żyłki. Hol trwa około 25 minut, ryba jest coraz bliżej podbieraka, już prawie, prawie i … nagle kiedy właśnie miałem ją podebrać spina się i ucieka …
No właśnie. Wtedy się budzę i okazuję się że wcale nie jestem na rybach tylko w swoim łóżku i leżę sobie na poduszce w kształcie dużego karpia którego przywiozła mi siostra z Zakopanego.
Napisałem ten artykuł aby podzielić się z wami jaki dostałem upominek z gór, ale też żeby wnieść trochę humoru na nasz portal. Myślę że jest to fajna rzecz na prezent dla każdego zapalonego wędkarza i nie tylko. Trzeba też przyznać że rybka wygląda dość realistycznie.
Mam nadzieję że nie będziecie mnie oceniać surowo za wymyśloną historię J
 
Pozdrawiam.
Wiechu1603.
 

 


4.6
Oceń
(10 głosów)

 

Karp - ryba życia na wesoło. - opinie i komentarze

browarbrowar
0
zajebista poduszka w kształcie Karpia też bym chciał taką mieć Panie Wiesławie Penczyński napisz ile takie cacuszko kosztuję i czy miałbyś załatwić taką poduszkę to bym ci adres podał do mię Ok :::::::::--------)))) (2016-04-17 02:56)
browarbrowar
0
zajebista poduszka w kształcie Karpia też bym chciał taką mieć Panie Wiesławie Penczyński napisz ile takie cacuszko kosztuję i czy miałbyś załatwić taką poduszkę to bym ci adres podał do mię Ok :::::::::--------)))) a kasę bym ci pocztą wysłał na twój adres zamieszkania Ok :::::::::::-----------)))))))))) (2016-04-17 03:00)
wiechu1603wiechu1603
0
browar, mogę się dowiedzieć o cenę ale z załatwieniem tego będzie gorzej bo nie wybieram się w góry. Możliwe że może coś na miejscu by się znalazło. Pozdrawiam. (2016-04-17 22:43)

skomentuj ten artykuł