Karpiowanie z UnderCarp

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


Produkty UnderCarp

W tym roku, na wiosnę w moje ręce wpadły produkty UnderCarp, poszukiwałem nowych produktów do zestawów karpiowych, gdy zobaczyłem ceny akcesoriów popularnych firm to doznałem szoku i nawet nie myślałem co jak się zerwie, dodatkowo jeszcze te ciut tańsze są krytykowane na forach internetowych. Tyle pieniędzy zostawić czasami w wodzie ? No na pewno, nigdy nie zapłacę tyle. Natchnąłem się na Facebooku z produktami UnderCarp, po zobaczeniu cen byłem zaskoczony, czy coś dobrego w normalnej, Polskiej cenie ? Popytałem znajomych, chwalili polecali. Długo się nie zastanawiałem i już w tygodniu były w moich dłoniach. Pierwsze co zobaczyłem to opakowania, nie żadne cienkie folijki, które zaraz się rwą tylko gruba folia, którea na pewno wytrzyma długi czas.Rozpakowałem, coś innego niż dotychczas używałem, coś lepszego. Przynajmniej tak mi się wydawało, ale cóż co ja mogłem wtedy o nich powiedzieć. Teraz już mogę, po użytkowaniu od wiosny stwierdzam, że to czołówka akcesoriów karpiowych bez dwóch zdań. Klipsy nie wypinają się podczas rzutów, choć spotykałem takie coś wcześniej, krętliki bardzo mocne, pozycjoner świetnie spełnia swoje zadanie. Wszystko do siebie pasuje, jest standardowe. Bardzo polecam produkty UnderCarp, nie zawiedziecie się ! Dla karpiarzy używający produktów drogich firm. Czy jest sens? To pytanie zostawiam dla wszystkich. Dziękuje i powodzenia !

 


4.6
Oceń
(14 głosów)

 

Karpiowanie z UnderCarp - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
+1
Trudno oceniać coś, czego się nie nie miało w dłoniach, ale taka jednorodna krytyka innych firm, to dla mnie tak, jak obecna propozycja zamian emerytalnych proponowa przez Pana Prezydenta. Jeszcze nie zarobiłeś na emeryturę, a już stracisz! (2015-09-23 15:04)
zbynio 33zbynio 33
+1
Już niejednokrotnie był poruszany temat zasadności cen produktów karpiowych it też uważam, że nie zawsze cena idzie z jakością, a jest sporo tańszych produktów które nie odbiegają niczym od tych droższych... nigdy nic nie miałem z UnderCarp, ale rozejrzę się w temacie... @marek-dębicki nie zauważyłem, żeby kolega krytykował jakąś firmę tylko pochwalił UnderCarp za jakość i cenę. Co do emerytur to powinni wiek emerytalny przesunąć do 100 lat wtedy byś miał więcej wg Twojego toku myślenia :)))). Za zwrócenie uwagi na tą firmę zostawiam ***** pozdrole :) (2015-09-24 10:43)
u?ytkownik75617u?ytkownik75617
+1
Już niedługo kolejne spostrzeżenia dotyczące artykułów karpiowych (2015-09-24 21:48)
adamkuszynskiadamkuszynski
+1
Bardzo dobre produkty w przystępnej cenie chociaż na początku podchodziłem do nich z dystansem. Zawsze jeden zestaw szedł na te produkty, a kolejny na inne. Jeżeli chodzi o tąfirmę to stsiuję plecionke przyponową i haki karpiowe. Do tej pory nie mogęo nich powiedzieć żadnego złego słowa. Z roku na rok nowe produkty, oczywiście nie wszystkie z nich przypadły mi do gustu bo na przykład wolę jednak bardziej ciemne pozycjonery i kupuje z innej firmy ale jest ok na plus. Czym większa konkurnecja na rynku tym lepiej dla nas. (2019-12-20 16:26)

skomentuj ten artykuł