Wynajem domków nad J.Otmuchowskim

/ 6 zdjęć


REGULAMIN DOTYCZĄCY WYNAJĘCIA I REZERWACJI DOMKU - KEMPINGU NAD JEZIOREM OTMUCHOWSKIM

1. Koło Nr 47 Radzionków wynajmuje i udostępnia domek-kemping nad j. Otmuchowskim
w Ośrodku „RELAX” 48-385 Otmuchów ul. Plażowa 3, tylko i wyłącznie wędkarzom
należącym do PZW.

2. Na terenie Ośrodka ”RELAX” obowiązuje wewnętrzny regulamin, z którym każdy wynajmujący powinien się zapoznać i bezwzględnie przestrzegać.

3. Do wynajęcia domku na terenie Ośrodka upoważnia dokonana wcześniej rezerwacja z wniesioną na jej potwierdzenie przedpłatą w wysokości 20 % na KP, zgodnie z ustalonymi warunkami rezerwacji, oraz uregulowanie różnicy pomiędzy przedpłatą a pobytem w terminie ustalonym z osobą rezerwującą, najpóźniej do 30 dni przed przyjazdem. Niewpłacenie w powyższym terminie różnicy jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu i utratą przedpłaty.

4. Opłaty oraz rezerwację domku odbywają się tylko w dniu urzędowania rybaczówki Koła Nr 47 Radzionków zgodnie z harmonogramem i informatorem urzędowania dostępnym na kalendarzyku koła.

5. Doba rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 13.00, kończy w dniu wyjazdu
o godz. 10.00.

6. Pozostanie w domku po godz. 11.00 (ostatniego dnia pobytu) powoduje konieczność opłacenia należności za następną dobę i nie gwarantuje możliwości przedłużenia pobytu.

7. Wynajęcie polega na przekazaniu czystego i wysprzątanego domku gotowego do użytkowania i następuje poprzez przekazanie jednego kompletu kluczy oraz informacji o wyposażeniu wraz ze stanem technicznym pomieszczeń w obecności gospodarza Ośrodka. W tym samym dniu zostaje spisany licznik ze stanem faktycznym energii elektrycznej.

8. Oddanie domku przez klienta w dniu wyjazdu następuje poprzez zgłoszenie tego faktu gospodarzowi Ośrodka, który w obecności użytkownika sprawdzi stan techniczny i wyposażenia wszystkich pomieszczeń celem odbioru kluczy. W tym samym dniu zostaje spisany licznik ze stanem faktycznym energii elektrycznej i rozliczenie kosztów zużycia , płatne u gospodarza Ośrodka.

9. Każdy wynajmujący w dniu wyjazdu, zobowiązany jest do posprzątania i pozostawieniu ładu w domku tak aby osoba przyjeżdżająca mogła swobodnie korzystać i cieszyć się z wypoczynku.

10. Wynajmujący nie może udostępnić domku lub pokoju innym osobom niezameldowanym w Ośrodku, nawet jeśli nie upłynął termin, za który uiścił należną opłatę.

11. Każda zmiana terminu przyjazdu lub wyjazdu (np. późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, rezygnacja z pobytu) nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych.

12. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku lub pokoju należy zgłaszać na bieżąco gospodarzowi Ośrodka.

13. UWAGA Przypomina się osobom wynajmującym domek a chcących aktywnie wędkować o konieczności posiadania opłaconych składek na Okręg Opolski.

14. Osoby korzystający z wynajmu, zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu.


OPŁATY

1. Opłaty za pobyt poza sezonem
• min. 3 doby (50 zł + 8% Vat) za dobę

2. Opłaty za pobyt w sezonie
• sezon trwa od 01 czerwca do 31 sierpnia
• min. 3 doby (60 zł + 8 % Vat ) za dobę
• pobyt za 7 dni lub więcej ( 55 zł +8 % Vat ) za dobę

3. Opłaty za media i inne
• parking na 1 samochód przy kempingu bezpłatnie
• zużycie energii wg wskazania licznika płatne u gospodarza Ośrodka
• możliwość wypożyczenia pościeli odpłatnie u gospodarza Ośrodka
• korzystanie z prysznica z ciepłą wodą znajdującego się w osobnym budynku 2 zł (automat)
• woda znajdująca się na zewnątrz kempingu nieodpłatnie

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Wynajem domków nad J.Otmuchowskim - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł