Zaloguj się do konta

klenie i jazie na feeder

Dzisiaj chciałbym trochę podsumować czas mojej ostatniej nieobecności na forum, ponieważ w ostatnim czasie nie miałem zbyt dużo czasu aby poświecić go na wędkowanie a ani pogoda ani zerowanie ryb nie dopisywały zbytnio postanowiłem krótko podsumować ostatni czas.

W tym okresie na rybach byłem ok. 4 razy i niestety trafiłem na bardzo słoneczną pogodę lub silny wiatr i wahania ciśnienia. 

Podczas kilku krótkich wypraw złapałem w sumie ok.12 jazi i kleni cześć z nich będzie na zdjęciach i filmie poniżej oraz zaczyna wyraźnie w coraz cieplejszej wodzie pojawiać się płoć oraz krąp. Kolejną przyczyną słabszych brań jazia był okres tarłowy tej ryby jednak w tej chwili jaź zgubił już cała ikrę wiec w najbliższym okresie powinien znów zacząć intensywniej żerować.

Ciekawostką i niejako bonusem jest filmik na którym wypuszczamy z kolega Dawidem złapanego przez niego szczupaka. Szczupak został złapany na akwenie śródlesie II jako przyłów na Feddera w pierwszej chwili byliśmy pewni ze na haczyku czeka na nas piękny karp jednak gdy ryba wyszła do powierzchni naszym oczom ukazała się piękna ikrzyca. Przynętą na którą skusił się szczupak był naleśnik.


Tak wiec na dzisiaj dziękuje za przeczytanie mojego krótkiego wpisu i zapraszam do przeczytania kolejnych ralcji które w najbliższym czasie powinny zagościć na moim BLOGU.

Połamani !!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=1T8NYjwTLNc

https://www.youtube.com/watch?v=ISp2jhi6dyY

https://www.youtube.com/watch?v=gUw5-a2cnuw

Opinie (3)

KkLuki

ładne rybki :) Pozdrawiam ! [2014-03-12 18:06]

ADAM180276

spoko daję ***** [2014-03-25 21:38]

liedson314x

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,z-feederem-nad-wode-majowe-odrzanskie-leszcze,76070 [2014-05-31 18:27]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Łowisko Tuszynek

ŁowiskoNa Łowisko Tuszynek wybraliśmy się w drugiej połowie lipca na k…