Klenie w terenie 4/2017

/ 6 zdjęć


W dniu 09.07.2017 drużyna z Naszego koła w składzie Marek Owczarz ,Mariusz Milczarek i Krzysztof Piłat wystartowała w zawodach o Puchar Prezesa d/s sportu Okregu Sieradz Wiesława Błaszczyka. Zawody te jako jedne z trzech są zaliczane do klasyfikacji międzykołowej Okręgu Sieradz.

Pogoda dopisała ,mimo że przed piątą w Pabianicach padało ,na miejscu z godziny na godzinę robiła się coraz większa "żarówa" ,a każdy powiew wiatru nie przeszkadzał w łowieniu tylko działał kojąco. 

Wystartowało 14 drużyn,jako że łowimy tam średnio raz w roku były pewne obawy i zagadki taktyczne.

Teoretycznie przed zawodami drugie miejsce w sektorze brał bym w ciemno .Jednak jak pokazuje tabela różnice w czołówce były niewielkie 105 pkt. brakło do jedynki ,ale i trzeciego w stawce Jarka Wasilewskiego wyprzedziłem tylko o 10 pkt. Świadczy to o wyrównanym poziomie ,choć w takich chwilach przypominają się wszystkie spinki i powstaje pewien niedosyt.

 


Jeszcze tylko dodam ,że cały mój połów ,leszcze i jeden okoń złowione były na ziemi i glinach Match Pro ,zanęta Super Bremes naturalnie też Match Pro.

Mariusz Milczarek w sektorze B, również wykręcił dwójkę sektorową 3845pkt.Mariusz łowił na zanętach Sensas .

Krzysztof Piłat łowił po drugiej stronie po raz pierwszy ,w dodatku w sektorze  miał mocnych graczy (patrz wyniki) .Złowił 3265 g. co dało sześć pkt. drużynie.


Generalnie zajęliśmy drużynowo drugie miejsce i kolejny puchar wyląduje w siedzibie koła.

Pełne wyniki w załączniku.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 Klenie w terenie 4/2017 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł