Kłusownictwo w centrum Płocka-Zalew-Port Jachtowy

/ 7 komentarzy / 5 zdjęć


Dostaliśmy kolejny sygnał od znajomego wędkarza, że kłusownicy znów postawili sieci i to bezczelnie 400m od starego mostu. Zebraliśmy szybko ekipę i przyjechaliśmy z łódką i silnikiem spalinowym. We wskazanym miejscu od razu trafiłem blachą na wędce w sam środek siatki - za górną linkę - siatka samoróbka. Wycinaliśmy żyłki z sieci, uwalniając w ten sposób około 70 kg ryb, były to szczupaki, sandacze, leszcze, karasie, płocie oraz dużo raków. Wszystkie ryby wróciły do wody. Sieć po zmierzeniu miała ok.80mb. Serdecznie dziękuję Maćkowi, Krzyśkowi, Piotrowi oraz Tomkowi, a kłusownikom żeby ość stanęła w gardle.
Pozdrawiam wszystkich z Portalu ..Jurek.

 


4.6
Oceń
(28 głosów)

 

Kłusownictwo w centrum Płocka-Zalew-Port Jachtowy - opinie i komentarze

pike2pike2
0
Bardzo pięknie sobie z tym poradziliście, podobają mi sie takie akcje, tylko szkoda ze kłusowników coraz to więcej zamiast ich ubywać. Może jakieś wieksze kary dla nich uchwalić, naprzykład jakaś odsiadka. Pozdrawiam wszystkich którzy przyczyniają sie do takich akcji tępienia kłusownictwa i wesołych świąt. (2008-12-16 21:18)
tomuszytomuszy
0
Dzięki Jurek

Oby coraz mniej takich akcji musielibyśmy organizować

Pozdrawiam i życze zdrowych pogodnych Świąt wszystkim miłośnikom wędkarstwa (2008-12-17 07:51)
StachuStachu
0
Witam wszystkich!
Proponuję, aby zawalczyć o pieniądze z PZW (w końcu - nasze) i skończyć z tą partyzatką!!! Trzeba wreszcie stworzyć nastajaszczą STRAŻ WĘDKARSKĄ, niezależnie od SSR, którą zmienimy na SSW. Rozgonić w cholerę ten PSR, który chroni interesy rybaków i zadbać o nas, o siebie, o wędkarzy. Komendantem zrobimy Jurka (myślę, że jak go ładnie poprosimy, to się zgodzi) i niech się chłopak spełnia dalej, w swojej drugiej, obok wędkarstwa pasji, ale już za pieniądze, na etacie.
Jurek, jako dowódca naczelny będzie umiał poustawiać ludzi, zadba o terminy kontroli i odpowiednio podzieli rewiry. Przez taką (przepraszam za wyrażenie) szarpaczkę, można przeciez stracić w końcu zdrowie. Jako związek mamy przecież pieniądze i możemy odpowiednio uzbroić naszą straż, a i sporo sprzętu jest w posiadaniu PSRu, który przejmiemy. Poproszę Was o opinie, bo myślę, że to już czas najwyższy, aby zrobić taką rewolucję. pozdrawiam wszystkich (2008-12-17 11:16)
BopBop
0
kolejny odcinek udanej akcji. o Was powinni nakręcić serial "skazany na sieci" czy "strażnik wód" hehe. co do kandydatury Jurka na komendanta SSW jestem za. (2008-12-17 19:59)
stifostifo
0
Zgadzam się ze Stachem i deklaruję swój udział w działalności SSW. Co prawda jestem krótko członkiem PZW ale cholera mnie brała, jak siedząc czy to nad Wisła, czy w Soczewce czy nawet nad Narwią słyszałem, że cięzko coś złowić bo raz na tydzień siecią ktoś kto zapłacił robi straszny przesiew w rybostanie. No i do tego Ci kłusole! Pozdrawiam Jurka i proszę o kontakt jeśli mogę jakoś wspomóc go w działaniach. (2008-12-18 08:34)
karlolm135karlolm135
0
Takich ludzi powinno się tępić . Powinni złapać paru na takim uczynku i żeby dostali takie kary pieniężne żeby się im odechciało tego całego kłusownictwa . Pozdrowienia dla wszystkich porządnych wędkarzy i wesołych świąt (2008-12-19 19:37)
piotrek1piotrek1
0
witam Jureczku i dzięki za dobra akcje mam nadzieje ze coraz mniej będziemy musieli takich akcji organizować .Pozdrawiam wszystkich miłośników wędkowania. (2008-12-29 10:24)

skomentuj ten artykuł