Kłusownictwo na rzece Mroga.

/ 3 komentarzy

W czwartek 18 stycznia  późnym popołudniem na rzece Mrodze między Rochną a Bogdanką Społeczna Straż Rybacka  została poinformowana o podejrzanym zachowaniu dwóch mężczyzn. Na miejsce przybyła straż. Okazało się, że jeden z  wędkarzy miał nieopłacone składki PZW, a drugi nie posiadał żadnych uprawnień wędkarskich. Drugi z nich miał ze sobą dwa wiaderka. W jednym znajdowało się 14 sztuk karpii od 8 do 12 cm, a w drugim były okonie i jazie. Kłusownicy  ponieśli konsekwencje swoich czynów. Wielkie podziękowania dla wędkarza, który powiadomił straż rybacką o zaistniałej sytuacji. Oby więcej takich.

 


4.5
Oceń
(11 głosów)

 

Kłusownictwo na rzece Mroga. - opinie i komentarze

rydel41rydel41
+2
Jakie konsekwencje ponieśli ci dwaj panowie ? tak na marginesie przy wpływie na bogdanke dzieje się to samo  (2018-01-21 19:43)
barrakuda81barrakuda81
+2
Janusze wyszli po mięso czyli jednak będzie zima:) Psiakrew czy takim debilom to trzeba łapy poupier...ać?!!! Z głodu tego nie robia więc chyba z głupoty, zachłanności, "januszostwa" które z domu wynieśli...Ludziska "obudźta się" - to nie komuna! Że szanowny tatuś i dziadziuś żar wszystko a resztę dla kaczek brał to nie znaczy że trzeba życ w takim średniowiecznym ciemnogrodzie.Co za naród.... i  tu ryby mają być? Mentalność się nie zmieni to będzie jeszcze gorzej.Mam nadzieję że im chociaż karę konkretną przysolą. (2018-01-25 16:16)
erykomerykom
+1
A ja obstawiam że sąd uzna jak to często bywa "niska szkodliwość społeczna" i dalej będą kłusować (2018-01-25 20:05)

skomentuj ten artykuł