Koledzy, nie kłusujcie!

/ 9 komentarzy / 3 zdjęć


Koledzy, ukarani i jeszcze Ci którzy będą. Nie ma przeproś że boli. Od Lipca sam
będę nad zalewem i nie przepuszczę żadnego KŁUSOLA. Łowimy na dwie wędki.
Czy to dociera?. Będę dysponował łódką motorową, nie daj Bóg jak przyjadę na wyspy
I nie będzie posprzątane. Nie ważne że ktoś to zostawił . macie obowiązek sprzątać przed wejściem na łowisko.

Pan Smuga z Państwowej Straży Rybackiej, daje wam mandat 100 złotowy.
Ja jako Sędzia Sądu Koleżeńskiego, daję wam upomnienie. Od lipca podejmę inne kroki wykonawcze. Przypominam, jest kara upomnienia , nagany Z wpisaniem do akt. Ja będę stosował minimum naganę, lub może wykluczę na jakiś czas ( zgodnie z regulaminem postępowania w sprawach członków) do dwóch lat. Czy chcemy jechać nad wodę i łowić pełne siatki?.

Przyjeżdżacie za dwa dni na to łowisko, i się dziwicie że rybki nie biorą. Nie przyjemnie by Wam było jak przyjeżdżająkoledzy wędkarze z Opoczna, Bełchatowa, Szczercowa, Piotrkowa, i miasta Łodzi. Chwaląc nas za piękne ryby, lub czyste miejsca. Wiadomo rybka ma swoje humory.
I wtedy może pięknych ryb być mniej. Czytajcie regulamin. Płoć ma 15 cm . nie używajcie mniejszego wymiaru, nawet przy połowie na żywca. Koledzy TO JEST BARDZO WAŻNE
WTYM ROKU OBOWĄZUJE ZAZKA PALENIA---- NAMIOTÓW .Tam może być
Sylwek z Opoczna, Waldek ze Szczercowa, Andrzej z Łodzi, Stefciu Tomella, lub inni
koledzy. Na pewno będą mieli dla Ciebie browara, Ale ja bym się upewnił czy już nie
śpią z Twoją żoną. Dla nich to jest tylko przyłów. Dla Ciebie ( znów się zerwała.).
Pamiętajcie wędki mamy tylko dwie. Pamiętacie raport o kłusolach , będą ukarani , nie bawem sprawa.
Pozdrawiam.

 


4.3
Oceń
(26 głosów)

 

Koledzy, nie kłusujcie! - opinie i komentarze

swiezyswiezy
0
Jak wiesz byłem w tamtych okolicach wczoraj i niestety muszę stwierdzić że widziałem wędkarza łowiącego na dwie wędki plus jedna na żywca razem trzy . Łowiąc tam przed 15 laty widywałem wędkarzy którzy łowili niewymiarowe szczupaczki i rzucali je w krzaki widzę że nic się od tamtej pory nie zmieniło skoro o tym piszesz . Nie wiem o co chodzi z tym paleniem i namiotami . Tam zawsze nie wolno było biwakować i palić ognisk ,,strefa ochrony sanitarnej ,zbiornik wody pitnej dla miasta Łodzi '' dawniej takich tablic wszędzie było pełno .Jak zwykle pozdrawiam (2009-06-07 17:14)
zegarzegar
0
Sylwuś z tymi namiotami , to totalny żart. A co do tego miejsca gdzie byłeś,na pewno zwrócimy na ten teren szczególną uwagę. Tym bardziej że w tym miejscu kłusol rozstawiał sieci. Artykuł na blogu napisałem w wcześniej. (2009-06-07 19:05)
zegarzegar
0
Biwakować nie można, ale jeśli nie palisz ognisk, oprócz przenośnego grilla. To jest w porzo. Chodzi mi o taki jednorazowy grill, za 5 zeta.Tam nie ma zakazu biwakowania. zaczyna się(zakaz) jakieś pięć kilometrów dalej. Jeden kilometr koło tzw. Bugi. (2009-06-07 19:13)
waldekwaldek
0
He.He . No nie wiem nie wiem przecież samo spanie z czyjąś żonką nie jest jeszcze wielkim grzechem! Wiele razy na rybkach spało się z koleżankami i kolegami na tzw. kupie. Było ciepło ale bezpiecznie. (2009-06-08 12:40)
u?ytkownik3921u?ytkownik3921
0
Myślałem, że to tylko mną tu straszą, a tu proszę...;-) I bardzo dobrze niech się boją, wszystkim to wyjdzie na dobre. Na wody takiego gospodarza sam chętnie przy okazji zajrzę (bez zamiaru spania z czyjąś żoną). Pozdrawiam i życzę jak najmniej pracy! (2009-06-08 14:47)
zegarzegar
0
Grześ, ty się nie bój. Walduś jak bym do Ciebie jechał , to brać te co stoją
przed Bełchatowem?. Myślę że lepiej nie , bo żonki łby nam pourywały. (2009-06-08 16:08)
slawomir66slawomir66
0
Dobrze dobrze terror nad zalewem, może to spowoduje myślenie u niektórych wędkarzy. Syf jaki pozostawiany jest nad wodą to patologia dzisiejszych pseudo wędkarzy. Brawo Grzegorz porządek musi być bo jak nie to guma i wąskie drzwi jak mówi mój kolega. (2009-06-08 22:08)
endriutendriut
0
Zgadzam się z Wami wszystkimi, szkoda by było takich ładnych spokojnych miejscówek jak tam w okolicy podklasztorza dla kłusoli którzy jeżeli nie złowią wymiarowych rybek to i tak je biorą. Mnie się nie udało nikogo przylukać jak w sposób niedozwolony wędkuje... bo było mało ludzi i fatalna pogoda była..., ale z opisów Grześka widzę że to jest nagminnie naginane w tych okolicach. Mam pytanie : co zrobić lub gdzie dzwonić jak coś takiego się zauważy? (2009-06-09 20:00)
Irus369Irus369
0
Co to za bełkot? (2009-06-20 08:43)

skomentuj ten artykuł