Kolejne warsztaty dla młodzieży nad zbiornikiem w Opocznie

/ 3 komentarzy / 19 zdjęć


Jak zaplanowano tak o godz. 17.00 w piątek 3.06. rozpoczęły się warsztaty dla młodzieży. Na spotkanie stawiło się ośmioro chętnych do poszerzenia wiadomości o technice łowienia a także nęcenia. Warsztaty poprowadził Daniel Krzywkowski . Kolega opowiadał o przygotowaniu stanowiska, o przygotowaniu zanęty i o wędkach z którymi miały być zajęcia.

Do wyboru były : 11 metrowa tyczka która miała bardzo duże zainteresowanie ze strony starszych uczestników, a także 5 metrowy bat i odległościówka. Po demonstracji przygotowania zanęty przyszła pora na gruntowanie łowiska. Kiedy już wszystko było gotowe kolega Daniel zademonstrował jak nęcić miejsce połowu na tyczkę.

Miłym akcentem ze strony starszych kolegów były podpowiedzi młodszym uczestnikom którzy poznawali technikę łowienia na bata i odległościówkę. Starsi uczestnicy trenujący tyczką ustalili sobie sami że łowią na czas po kilka minut , co dla mnie było fajnym akcentem że potrafią się dogadać i ze obyło się bez kłótni. Warsztaty trwały do 20.00 przy pięknej pogodzie i w miłej atmosferze. Trafiło się kilka płoci, wzdręg a nawet i linek. Mimo że rybki nie bardzo współpracowały uznaliśmy wszyscy warsztaty za udane. Kolejnym miłym akcentem ze strony uczestników była pomoc przy pakowaniu sprzętu po zakończeniu zajęć :)))

Osobiście cieszę się że mogłem w nich uczestniczyć , bo sam się nauczyłem czegoś nowego i z miłą chęcią pomogę przy następnych warsztatach :)))

Dziękuję wszystkim za udział , za zaangażowanie i miło spędzony czas :)
Do zobaczenia nad wodą :)

Ps. W zajęciach uczestniczyli :

1. Adam Zalega
2. Karol Świątek
3. Radosław Badowski
4. Igor Majdziński
5. Jarosław Badowski
6. Dominik Malicki
7. Wiktor Pikuła
8. Dominik Róg

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Kolejne warsztaty dla młodzieży nad zbiornikiem w Opocznie - opinie i komentarze

championchampion
0
widze bardzo dobra organizację warsztatów-gratuluję wykładowcom i życze sukcesów mlodzieży. (2011-06-04 08:20)
majdanekmajdanek
0
bardzo fajne i miłe warsztaty dużo się dowiedziałem ciekawie spędzony czas :)
(2011-06-04 16:18)
KYLONKYLON
0
Ciesze sie,że warsztaty zrobiono w sposób profesjonalny,mam nadzieje,że nowy wiceprezes d/s młodzieży kol. Zbyszek Wiktorowicz podoła wyzwaniom młodych wędkarzy.Oby tak dalej!!!!
(2011-06-04 19:34)

skomentuj ten artykuł