Kolejne zawody koła Troć 'Lato 2015r'.

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


    Kolejne zawody koła "Troć" Poznań zaliczane do cyklu rozgrywek o "Grand Prix" koła odbyły się dnia 20.06.2015r. na naszym łowisku Karolewo Czarne. Na zbiórce na naszej polanie stawiło się 26 zawodników. Jak
zawsze otworzył zawody Prezes naszego koła kol. Leszek Czarnyszewicz po czym sędzia główny kol. Renata Pietruńko przedstawiła zasady oraz pokrótce omówiła regulamin zawodów. Po procedurze losowania zawodnicy
udali się na swoje stanowiska celem dalszych przygotowań typowo "stanowiskowych". Pogoda tego dnia typowo wiosenna- nie za ciepło ale za to słonecznie.

     Cztero godzinne zmagania przyniosły wyniki w postaci drobnej płotki oraz gdzieniegdzie troszkę większych leszczyków. Okazuje się, że podczas zawodów ryby nagle mądrzeją- te większe mają nas w nosie a mniejsze potrafią bawić się w przysłowiową ciuciubabkę- mają gdzieś poważne przedsięwzięcie jakim są zawody, no ale na tym łowisku to już norma. Wędkując rekreacyjnie niejeden wędkarz potężnie się zdziwił gdy na zestawie płociowym lub leszczowym uwiesił się karp lub amur- szczególnie uwielbiają wieszać się na tyczkach oraz batach- zestawach z założenia delikatnych.
   
      A wracając do tematu:

   Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

1. miejsce kol. Tadeusz Pietruńko z wynikiem 2660pkt.
2. miejsce kol. Ryszard Pluciński z wynikiem 2220pkt.
3. miejsce kol. Przemysław Opala z wynikiem 2120pkt.

Podziękowania dla Zarządu naszego koła oraz Komisji Sędziowskiej za jak zawsze perfekcyjną organizację oraz oprawę zawodów. Do zobaczenia na następnych zawodach. 

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Kolejne zawody koła Troć 'Lato 2015r'. - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
+1
Ryszard napieraj podium w generalce blisko! Pozdrawiam i gratuluję. (2015-10-10 21:08)
troctroc
+2
Marek, jak baca- prorok jaki czy co.... (2016-01-18 18:57)

skomentuj ten artykuł