Koło METALURG Kutno podsumowało 2017 rok.

/ 10 zdjęć


W sobotę, 10.02. w sali Centrum Organizacji Pozarządowych „Wspólny dom” odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawcze za rok 2017 Koła Nr 109 PZW „METALURG” w Kutnie. Niestety termin okazał się nie zbyt fortunny : powroty z ferii, konkurs skoków na olimpiadzie oraz wiele zdarzeń losowych spowodował trochę mniejsza frekwencje w stosunku do lat poprzednich. Gościliśmy przedstawiciela Prezydenta Miasta Kutno, pana Pawła Szczepanika ÂÂ- kierownik Biura Sportu i Rekreacji oraz władz ZO PZW Bogdana Milewskiego, który przybył z kol. Grzegorzem Włodarczykiem. Zebranie ÂÂprzebiegło bardzo sprawnie zgodnie z jego planem. Po wysłuchaniu sprawozdań wielu kolegów podkreślało, że rok 2017 zapisał się pozytywnie z dziejach Koła. Najwięcej czasu poświęciliśmy planom na rok 2018, a są dość duże. Z działań statutowych jest akceptacja na rzecz wzmożonych działań z młodzieżą, w tym przygotowanie i przeprowadzenie egzaminów na kartę wędkarska dla ok.200 osób. Obecni przyjęli wniosek Zarządu, aby w całym roku podkreślać 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę na wszelkich spotkaniach. Nadal jest poruszany problem zarastania „Rogala”, zobowiązano Zarząd do poszukiwania rozwiązań ze specjalistami z ZO PZW. Wiele uwagi poświęcono dalszym pracom na rzecz stanicy w Kromszewicach. Po zakończeniu obrad kol. Ela Grzybowska i pani Ania Derej zaprosiły na talerz gorących flaków oraz przepyszne kanapki.
W godzinach wieczornych grupa kilkudziesięciu rodzin wędkarskich i ich sympatyków spotkała się na zabawie tanecznej w jakże nam przyjaznych salach hotelu „AWIS”. Jedzeni było bardzo smaczne, a grający zespół muzyczny „KSZAK” porwał w tany wszystkich zgromadzonych. Panie zaprosiliśmy do konkursu tańca par damskich, ubawu panowie mieli co niemiara. Nim się dobrze rozgrzaliśmy a już trzeba było ewakuować się do domowych pieleszy bo budził się nowy dzień.
Zebranie było, tradycyjny bal rodzin wędkarskich za nami no o trzeba brać się ciężkiej związkowej pracy aby za rok znowu spotkać się z poczuciem dobrze spełnionego wędkarskiego obowiązku i odnowić taneczne znajomości.
ÂÂ

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Koło METALURG Kutno podsumowało 2017 rok. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł