Koło PZW nr 109 METALURG Kutno zaprasza


W imieniu Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego życzymy członkom naszej wędkarskiej społeczności przyjemnych i owocnych wypraw wędkarskich połączonych z rekreacją i zdrowym wypoczynkiem w kontakcie z naturą i nieskażonym środowiskiem. Życzymy również wspaniałego roku 2020 Waszym najbliższym i przyjaciołom.
Wszystkiego najlepszego dla jakże nam przyjaznych władz samorządowych z terenu naszego działania, wszystkim firmom i osobom nas wspierających oraz przyjaciołom i sympatyków wędkarstwa zorganizowanego w Polskim Związku Wędkarskim.
W tym roku obchodzimy jubileusz 70 - lecia utworzenia PZW i OM PZW oraz 30 – lecia odrodzonego samorządu terytorialnego. Niech te dwie rocznice będą podkreślane na wszelkich zawodach sportowych, konkursach dla dzieci i młodzieży, zadaniach realizowanych przez Wędkarski Klub Seniora Koła nr 109,  imprezach rekreacyjnych i integracyjnych organizowanych w naszym Kole.
W roku bieżącym jest kilka istotnych zmian w regulaminach amatorskiego połowu ryb i zasadach wędkowanie na wodach OM PZW. Prosimy o zapoznanie się z odpowiednimi dokumentami zamieszczonymi na stronach internetowych Zarządu Głównego PZW i Okręgu Mazowieckiego PZW.
Składki członkowskie można już wnosić u Skarbnik Koła kol. Elżbiety Grzybowskiej w sklepie „ARA” w Kutnie ul. Narutowicza 8 w godz. jego otwarcia (poniedziałek – sobota) lub umówić się pod nr telefonu 500 173 151.
Zarząd Koła, Komisja Rewizyjna i Sąd Koleżeński.
 

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Koło PZW nr 109 METALURG Kutno zaprasza - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł