Kołowrotek Jaxon Astor FD 300

/ 1 komentarzy

Chciałbym po części opisać państwu kołowrotek Jaxon Astor FD 300.

Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego zestawu wędkarskiego. W kołowrotku kluczowe znaczenie odgrywa koncepcja konstrukcji mechanizmu, jakość materiałów i spasowanie poszczególnych elementów. System nawoju żyłki na szpulę ma bezpośredni wpływ na dystans i celność rzutów. Z kolei odpowiednio skonstruowany, precyzyjny hamulec pozwala wędkarzowi na skuteczny hol bardzo dużych ryb przy wykorzystaniu delikatnego sprzętu.

Dlatego polecamy Astor FD, to profesjonalne kołowrotki adresowane do wymagających wędkarzy. Niewielki i poręczny, posiada precyzyjny 8-łożyskowy mechanizm, korzystający z łożyska oporowego OWC, które gwarantuje całkowite zatrzymanie ruchu wstecznego korbki przy załączonej blokadzie. Testowałem go na lekkim sprzęcie dokładnie na spiningu Yorka Devil spin 270/20 Carbon Construction 5-20g. i muszę powiedzieć że bardzo rewelacyjnie się sprawował przy połowie szczególnie okoni,choć nawet na tym kiju i tym kołowrotku łowiłem szczupaczki 60 do 70cm. Tak więc z czystym sumieniem polecam ten kołowrotek.

 


4.3
Oceń
(12 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 2)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(3)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

4.3Kołowrotek Jaxon Astor FD 300 - opinie i komentarze

walencja8205walencja8205
0
Zapomniałem dodać że cena takiego kołowrotka to około 100zł widziałem różne ceny w różnych sklepach ja dałem za niego 98zł z racji tego że więcej rzeczy kupowałem a w sklepach internetowych widziałem po 110zł i w jednym sklepie u nas w mieście za 130zł nawet. (2013-02-02 20:28)

skomentuj ten artykuł