Zaloguj się do konta

Kołowrotki Ryobi tanio w ofercie wedkuje.pl

Po szerokiej ofercie Savage Gear, Okumy a następnie Daiwy nadszedł czas na sprzęt marki Ryobi. Kołowrotków tej firmy chyba nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Japońska marka od lat zdobyła uznanie rzeszy klientów na całym świecie i również w Polsce. Firma słynąca z produkcji elektronarzędzi od lat wykorzystuje swoją wiedzę nt. technologii obróbki materiałów do konstruowania nowoczesnych a przede wszystkim bardzo trwałych kołowrotków. To m.in. było przyczyną nawiązania stałej współpracy pomiędzy Ryobi a polskim dystrybutorem - firmą Dragon. Owocem tej współpracy jest przede wszystkim zapewniona opieka posprzedażna ze strony Dragona co przekłada się na szybki serwis oraz dostęp do części na miejscu.
W ofercie Ryobi znajdziemy modele na każdą kieszeń oraz do różnych technik wędkarskich. Firma idąc z duchem czasu do produkcji kołowrotków coraz częściej stosuje kompozyty węglowe. Ale nadal w ofercie znajdziemy model w pełni metalowe. 


Zapraszamy do przejrzenia oferty na kołowrotki Ryobi.


Przy okazji przypominamy o trwającej kwarantannie cenowej na produkty marek Ryobi i Dragon. Jeśli ktoś jest zainteresowany produktami tych marek, które obecnie nie są dostępne w naszym sklepie zachęcamy do kontaktu przez priv redakcji lub mailowo: sklep@wedkuje.pl lub też pod telefonem 46 880-71-16. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy produkt z katalogu.


Sezon za pasem, kwarantanna kiedyś musi się skończyć, warto skorzystać z dobrych cen już dziś. Zapraszamy!   

Opinie (4)

andy

I to mi się podoba! Ceny wyglądają kusząco, a czy oferta Dragona może być szersza? [2020-04-10 18:01]

luxxxis

Ryobi to Ryobi,to moc i długie sezony spokoju o sprzęt. [2020-04-11 08:51]

Rafal

A jak Panowie oceniacie przejście na kompozyty w konstrukcjach niektórych modeli w porównaniu do innych np. w pełni aluminiowych? [2020-04-11 11:55]

ryukon1975

Ryobi to kołowrotki które zawsze należy brać pod uwagę podczas zakupów sprzętu. Bardzo dobre i stosunkowo tanie. Czego chcieć więcej? [2020-05-14 05:38]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej