Komercyjne zawody okiem feederowca

/ 2 zdjęć


15. września, mroźny poranek temperatura w okolicy 0 . Sceptycznie nastawiony ,ale naładowany pozytywna energią ruszam na zawody w zaprzyjaźnionym kole w Łukowej. Zawody miały się odbyć na łowisku komercyjnym. Wiec całe szykowanie udało się w miarę szybko zrobić.
Postanowiłem łowić dwoma feederami do 120gram wyrzutu , uzbrojonymi w kołowrotki z żyłkami 0.25 średnicy i uzborojnym w zestawy do method feedera.

Jako podstawowa mieszankę wybrałem osobistego mistrza nad mistrze.Czyli zanętę king spice od Meusa i ich pellet 2mm pikantna kiełbasa.Oba składniki połączony  w tak zwany mix 50:50.   W drugiej kuwecie z racji możliwości wędkowania na dwie wędki rozrobiłem odrobinę pelletu 2mm o zapachu wanilii.

Losowanie nie przyniosło mi żadnych informacji ot pierwszy raz jestem  na tym akwenie. Sąsiedzi twierdza , ze jest dobrze.
Sam nie wiem co myśleć , sygnał rozpoczenia wędkowania delikatnie zanęcam miejsce 30m od brzegu mieszanka pelletów i kukurydzy z puszki zalanych liqidem Meusa white worm.
I uwieszam tu jeden zestaw , drugi kij na słodko podaje bez nęcenia i często przerzucam.
Pierwszy karpik melduje sie po około 30 minutach nie sa duze takie w granicy kilograma. Łącznie mam 7.74kg po 4h wedkowania  na swoim brzegu wygrałem , ale z drugiej strony sa lepsze wyniki oststecznie zajmuje 4 lokate . Sam z siebie jestem bardzonu a udało się

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
  GRAND PRIX
 • Data/Miesjce zawodów: 
  2019-10-12 / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
  00:00
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: 00:00 do 00:00
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


3
Oceń
(3 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!

Komercyjne zawody okiem feederowca - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł