Zaloguj się do konta

Komunikat 1/5/2010 dot. zmiany terminu zebrania.

Komunikat dot. zmiany terminu zebrania.
Zarząd Koła nr 28 Warszawa - Ursynów zawiadamia, że zebranie robocze ZK zaplanowane na piątek 28 maja, odbędzie się w innym terminie. Naszych sympatyków, gości i mącicieli podejmiemy symboliczną herbatką i paluszkami w środę 26 maja o godzinie 18.30 w naszej siedzibie, przy ul. Romera 4. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Opinie (13)

chudy028

Na posiedzeniu zarządu 7 maja br prezes Tomasz K. wyznaczył termin nastepnego posiedzenia na 28 maja br - wiem, bo byłem przy tym. A więc nie żadnego zebrania roboczego zarządu, jak to błędnie komunikuje Stanisław P., lecz formalnego kolejnego posiedzenia zarządu (takowe odbywa się przynajmniej raz miesiącu).

Po poinformowaniu, że owo robocze zebranie odbedzie się w innym terminie, Stanisław P. w kolejnych słowach deklaruje podjęcie przybyłych w dniu 26 maja o godz. 18.30 symboliczną herbatką i paluszkami, zapraszając do udziału w spotkaniu. Więc co ma sie niby odbyć 26 maja: posiedzenie zarządu przełożone z 28 maja br. czy też jakiś okolicznościowy posiad z nieznanej mi okazji ?

Jeśli Stanisław P. nie jest w stanie sformułować prostego komunikatu, to niech się za takie rzeczy nie zabiera, zwłaszcza o 1. tuz po pólnocy z niedzieli na poniedziałek. Stanisław P., usiłując być dowcipny, klasyfikuje potencjalnych uczestników zebrania (spotkania ? posiedzenia zarządu?) na "naszych sympatyków, gości i mącicieli". Ale i przypinanie etykietek nie bardzo wychodzi Stanisławowi P., bo wśród członków Koła pominął m.in. nieliczną, ale widoczną grupkę: nieudaczników, tupeciarzy i zarazem beznajdziejnych reprezentantów rzeszy członkowskiej czyli niektórych członków zarządu z prezesem Tomaszem K. na czele.

I wreszcie na koniec. 26 maja br. to święto wszystkich Matek, w którym to dniu nie mam zamiaru ograniczać czasu swojego rodzinnego spotkania z powodu nieznanych skutków niepowaznego zaproszenia na nie wiadomo jakie spotkanie z udziałem m.in. kilku nieudaczników z zarządu koła nr 28.

[2010-05-24 18:30]

chudy028

Po raz kolejny wzywam zarząd Koła nr 28 do złożenia rezygnacji z mocą obowiązującą od ok. połowy października br. i o zwołanie na ten czas Walnego Zgromadzenia Koła z punktem obrad "Zmiany w składzie władz i organów Koła". Nie wierzę bowiem, by wśród kandydatów do kierowania działalnością koła znaleźli się bardziej beznadziejni działacze społeczni, niż Tomasz K. czy Stanisław P.

Zamknijmy tym samym jak najszybciej - a tym samym bez okręgowych kontroli i rozpraw przed sądami koleżeńskimi - ten żenujący, niechlubny etap działalnosci ursynowskiego Koła. I przystąpmy do nadrabiania czasu, jaki z powodu waszej niedolności i lenistwa został dotąd zmarnowany.

[2010-05-24 18:58]

Stachu

Zmieniamy termin zebrania roboczego/spotkania/posiedzenia ZK, ponieważ zmieniono mi plan zajęć w szkole. Są sprawy ważne i ważniejsze. Nie wszyscy żyją tylko i wyłącznie sprawami koła. Pączek extra dla nieomylnego, nadętego i śmiertelnie poważnego "udacznika" - Jerzego Ch./Józka Cioka/Muszkietera.  [2010-05-25 01:52]

jajaca

Mile zaskoczony jestem, że informacja pojawiła się na stronie, to utwierdza mnie w przekonaniu, że koledze kapitanowi zależy na sprawnym funkcjonowaniu naszego koła i że nie myliłem się, co do jego szczerych chęci do pracy na rzecz naszej społeczności.

Czyta też nasze posty i komentarze, reaguje na nie pozytywnie, co mnie osobiście bardzo cieszy, gdyby to jeszcze było zaraźliwe to mieli byśmy niebawem najlepsze i najlepiej zorganizowane koło w okręgu.

Bardzo mnie cieszy, że wyszedł też kolega z inicjatywą i podkreślił, że zaprasza wszystkich!!! :)

Bo przecież mógł ograniczyć się do informacji o zmianie terminu, a zaprosił serdecznie i o nikim nie zapomniał, :) bardzo pozytywna inicjatywa.

[2010-05-25 13:30]

chudy028

Informacja zamieszczona na naszej stronie głosi, że stały termin posiedzeń zarządu to pierwszy piatek miesiąca. Z tego wynika, że po ostatnim zebraniu w dniu 7 maja następne powinno odbyc sie 5 czerwca.

Zwracam uwagę, że Zarząd publicznie nie powiadomił ogółu członków Koła o swoim ustaleniu z 7 maja, iż kolejne posiedzenie odbedzie się nie 5 czerwca, lecz w nietypowym terminie 28 maja (ostatni piątek miesiąca). Sprawa extradaty została upubliczniona dopiero wtedy, gdy Stanisław P. zakomunikował o kolejnej zmianie tj. przełożeniu zebrania z 28 maja na 26.

Domniemuje zatem, że gdyby nie jajacy, Zbyszka A. oraz moja wiedza o 28 maja, to komunikat w ogóle nie ukazałby się, a kilku naiwnie wierzących w rzetelność zarządowych informacji członków koła przybyłoby 5 czerwca do siedziby przy ul. Romera i... oczywiście pocałowałoby klamkę.

Ale jeśli w tej sytuacji kol. jajaca postanowił pochwalić Stanisława P. za wysiłki czynione w zakresie komunikowania się ze społecznością, to proszę uprzejmie. Ja podtrzymuję opinię, że obecny zarząd Koła Nr 28 działa nieudolnie i jest bezradny wobec ambitnych wyzwań, jakie stoją przed społecznością ursynowskich wędkarzy.

[2010-05-25 20:27]

chudy028

No i odbędzie się kolejne posiedzenie, którego porządek obrad prezes Tomasz K. wymyśli i ogłosi dopiero na poczatku zebrania. Jaki prezes, taka jakość pracy zarządu. W jednym ze swoich monologów znakomity kabareciarz Janusz Rewiński tak zaanonsował osobiste zaśpiewanie piosenki: "Nie umiem, ale ... bardzo lubię !". Do funkcjonowania Tomasza K. na funkcji prezesa pasuje jak ulał. Dlatego nie wie, biedaczysko, kiedy zejść z kołowej sceny.

[2010-05-25 20:45]

jajaca

Pochwaliłem, widzę znaczną poprawę, bo wcześniej nie było takich informacji, teraz są i za to właśnie pochwała się należy, wiem wiem nie powinniśmy chwalić za coś, co powinno być standardem, ale pochwaliłem.

Masz pewnie rację, że nie było by tej informacji gdyby nie twoja wiedza, którą zechciałeś się z nami podzielić. Fakt nie pomyślałem o tym, że informacja o kolejnej zmianie mogła wynikać z chęci zapobiegania awanturze, która była by na pewno, i to taka, że do tej pory takiej nie było, udało mi się namówić paru członków, którzy do tej pory nie brali udziału w zebraniach, więc gdyby informacji nie było to draka murowana.

Mam jednak nadzieję, że ten komunikat to początek oczekiwanych zmian na lepsze.

[2010-05-25 22:41]

Norbert Stolarczyk

Z tego co się zapoznałem z sytuacją a trwa to około rok, zapewne zmiany nastąpią... [2010-05-26 07:40]

chudy028

Jest środa 18.30, więc niniejszym życzę pożytecznego spędzenia czasu tym wszystkim, ktorych teraz gości na swoim posiedzeniu zarząd Koła Nr 28.

W przeciwieństwie do aktualizacji tabelki rankingowej po zawodach, na których prezes zarządu Tomasz K. zajął jakieś niezłe miejsce (ostatnio rzadkość), oficjalne protokoły z posiedzeń zarządu ukazują się z ogromnym opóźnieniem. Liczę więc, że przynajmniej kol. jajajca rychło coś napisze o swoich wrażeniach z dzisiejszej wizyty przy ul. Romera 4.

 

[2010-05-26 18:44]

jajaca

Więc rychło opisuję, udało mi się być na tym spotkaniu, spotkałem się z bardzo życzliwym przyjęciem ze strony członków zarządu jak i obecnych kolegów.

Spotkanie przebiegało bardzo sprawnie, dzięki umiejętnemu prowadzeniu przez Prezesa, widać gołym okiem, że ma predyspozycje jak i doświadczenie w prowadzeniu spotkań grupowych, nieuniknioną rzeczą jest przy spotkaniu szerszego grona i dyskusji schodzenie z tematu i wybieganie do przodu z dyskusją nie kończąc pierwotnego wątku. Prowadzący znakomicie potrafił nad tym zapanować. Dlatego spotkanie przebiegło bardzo sprawnie, a rozpoczęte wątki zostały doprowadzone do końca.

Co do protokołów i innych dupereli (dla mnie są to duperele) rozpisywał się nie Bendę, bo się na tym nie znam i szczerze mówiąc dla mnie to biurokracji było za dużo, rozumiem jednak, że tego wymaga procedura i na tym polega praca zarządu. Ale jak wspomniałem powyżej nie znam się, więc się nie wypowiem w tym temacie.

Bardzo mi się podobało, że koledzy potrafią dyskutować na wysokim poziomie i biorą czynny udział w zebraniu, chyba nie było osoby, która by nie zabrała głosu, Bardzo sprawnie przeprowadzona dyskusja nad zaproszeniami na mające się odbyć niebawem zebranie czy jak kto woli posiedzenie. Ale o tym będzie niebawem oficjalny komunikat. Nie Bendę na razie o tym pisał gdyż niechęcę się ścigać z zarządem i uważam, że koledzy poinformują o tym lepiej. Powiem tylko, że niebawem czekają nas poważne zmiany.

Zostały też wyjaśnione przyczyny opóźnień w zamieszczaniu informacji na stronie. Napiszę o tym niebawem.

Zgodnie z obietnicą był poczęstunek.

Miałem okazję zobaczyć nagrody, jakie są do zdobycia na zawodach, jest, o co powalczyć, mi osobiście bardzo się podobały.

No cóż koledzy dalsza część niebawem, bo jest 1.00 W nocy, więc jestem na nogach już ponad 24h i składanie zdań może mi za mocno nie wychodzi.

Korzystając z okazji chciałbym kolegą podziękować za spacer po zebraniu i jeśli tylko będzie taka możliwość to ja się piszę na następny.

[2010-05-27 01:06]

jajaca

Dalsza część mojej relacji z zebrania przeniesiona została do:

Z kroniki koła nr 28 - Pogorzelec 2010 zawody spinningowe

[2010-05-27 15:26]

Zbig28

Przeczytałem komunikat, przeczytałem komentarze i wiem, że ..........  nic nie wiem !

O ile mnie pamięć nie myli, zarząd jeszcze mojego Koła, postanowił na swoim majowym posiedzeniu o konieczności dokonania zmian personalnych w swoim składzie. Nareszcie publicznie przyznano, że kilku członków zarządu nic kompletnie nie robi, działając tym samym na szkodę i wizerunek Koła. Zwołano w tej sprawie zebranie na 28 maja z późniejszą zmianą na 26 maja.  

Nie mogłem w tym czasie przybyć na zebranie, gdyż umilałem sobie czas nękając mieszkańców jednego z mazurskich jezior. Wróciłem dopiero dzisiaj, klikam z zainteresowaniem na stronę Koła i cóż...? 

Ano nic ! 

A z esemesków, rozmów telefonicznych i bezpośredniego kontaktu dowiedziałem się, że na tym zebraniu część członków tego nieudolnego zarządu postanowiła podać się do dymisji i zdecydowano  o zwołaniu  Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia jeszcze w czerwcu !!!  Zgromadzenia, na którym zostaną dokonane oczekiwane zmiany !

Do diaska -  a nie można tego było zrobić na marcowym WZS skoro zgłoszono taki wniosek ? 

To, że ten zarząd lekceważy członków Koła, wiadomo od dawna. To, że łamie przepisy związkowe także. To, że nie potrafi reagować na konstruktywną krytykę także wielokrotnie wykazano...

ALE  TO,  ŻE  ZMIERZA  DO  LIKWIDACJI  KOŁA  NR. 28  WARSZAWA - URSYNÓW TO  DLA  MNIE  NOWOŚĆ !!!

 Bo taki będzie prawdopodobnie efekt tych paranoicznych działań. Nie wykluczam także włączenia do koła mokotowskiego lub zarządu komisarycznego. 

Bardzo mi to wszystko śmierdzi, oj śmierdzi...! 

A winni będą oczywiście mąciciele...

Może więc Kronikarz i Kapitan Sportowy Koła coś na ten temat napisze i ewentualnie rozwieje moje wątpliwości. Wyjaśnienia należą się także pozostałym 800 członkom Koła.  I nie w komentarzu do komentarzy !

 

 

[2010-06-02 20:31]

jajaca

Zbig28 witamy z powrotem stęskniłem się trochę, i nie tylko ja, bo paru kolegów ubolewało nad twoją nieobecnością na portalu. Oczekując na rozpoczęcie zebrania naprawdę szczerze koledzy ubolewali nad tym, że nie dzielisz się swoimi spostrzeżeniami na portalu, nuda była. Natomiast, co do powodu podjęcia decyzji przez zarząd o takiej a nie innej dacie złożenia rezygnacji to zostało to wyjaśnione na zebraniu, skoro esemeski i bezpośrednie kontakty nie przekazały ci tak istotnej informacji, (bo domyślam się, że pytałeś) to wiem chyba, który z gości relacjonował ci przebieg spotkania, bo faktycznie jeden z kolegów w czasie wyjaśniania tej kwestii był myślami zupełnie gdzie indziej. Data złożenia rezygnacji wynika z faktu, że zarząd czuje się w obowiązku doprowadzić rozpoczęte działania do końca by przekazać do dokończenia jak najmniej rozpoczętych przez siebie inicjatyw. Celem takiego postępowania jest ułatwienie nowemu zarządowi rozpoczęcie pracy. Skoro mowa o datach to przypomniałem sobie właśnie pytanie kolegi chudy28 skierowane do Ronalda z dnia 2010-05-13 które brzmiało:Ronaldzie! Czy urzędujący natenczas prezes Tomasz K. sam poda sie wkrótce do dymisji, czy też uczyni to cały, niemal juz zdekompletowany zarząd? Natomiast w dniu 2010-05-24 kolega Chudy28 wezwał:Po raz kolejny wzywam zarząd Koła nr 28 do złożenia rezygnacji z mocą obowiązującą od ok. połowy października br. i o zwołanie na ten czas Walnego Zgromadzenia Koła z punktem obrad "Zmiany w składzie władz i organów Koła". Więc jest też szansa, że to majowe pytania i wezwanie, kolegi Chudego28 zostały pozytywnie rozpatrzone przez zarząd. Ale to już tylko jedna z moich teorii. [2010-06-07 15:19]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Łowisko Jutrosin

Zgodnie z pytaniami dotyczącymi łowiska w Jutrosinie informuję, że zasa…