Zaloguj się do konta

Komunikat 2/4/2010 dot. spławikowych mistrzostw Koła 28 PZW Warszawa - Ursynów.

Zarząd Koła podjął decyzję, aby zaplanowane na 18.04.2010 zawody spławikowe rozegrać w późniejszym terminie. Powodem zmiany tej daty jest trwająca żałoba narodowa po sobotniej katastrofie z udziałem samolotu rządowego.
Nasze mistrzostwa odbędą się 24 kwietnia, w sobotę. Wychodząc naprzeciw obrońcom uklei oraz zwolennikom rodzinnego wędkowania zmieniliśmy też miejsce rozegrania zawodów. Odbędą się one na łowisku specjalnym w Halinowie.
Zbiórka zawodników o godzinie 8.00 na parkingu przed wejściem na łowisko, potem przeprowadzimy odprawę i losowanie stanowisk. Rywalizację rozegramy z brzegu, w dwóch turach według regulaminu stosownego do rozegrania zawodów rangi mistrzowskiej dla naszego koła. Znajdziecie go na naszej stronie, w zakładce sport. Proszę o zabranie ze sobą karty wędkarskiej oraz legitymacji z aktualnymi wpłatami, ponieważ w zawodach będą sklasyfikowani tylko członkowie koła nr 28 Warszawa - Ursynów. Kolejna prośba dotyczy wcześniejszego zgłaszania się na listę startową, abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią ilość stanowisk. Przypominam też o wymogu posiadania podbieraka i siatki do przetrzymywania ryb w stanie żywym. Zapisy przyjmuję już od teraz na adres mailowy: stanpluszcz@o2.pl lub smsem 0 883 35 22 33.
Do zobaczenia nad wodą.
Stanisław Pluszczewicz - kapitan sportowy

Opinie (9)

Zbig28

Słusznie.

Mądra i oczekiwana decyzja. 

[2010-04-14 19:05]

jajaca

Brawo!!! Popieram - Informacja pełna i rzeczowa.

[2010-04-15 15:22]

chudy028

Zbiórka na miejscu czyli dojazd własnym staraniem i na własny koszt. Wszystko jasne. Tyle że może kiedyś przyjdzie czas, że Koło Nr 28 - jako organizator zawodów wyjazdowych - nie poprzestanie li tylko na deklaracjach nt. "...mile widzianych..." debiutantów i osób niezintegrowanych z bywalcami. Mam na myśli ruch organizacyjny władz koła polegający na zainicjowaniu i sprzyjaniu temu, by kompletowały się 2-3-4 osobowe mieszane grupy nowicjuszy i bywalców - na okoliczność wspólnego dojazdu samochodem. Podkreślam oczekiwaną przez mnie rolę organizatora - zainicjować i sprzyjać, a nie koordynować i za to całe kojarzenie odpowiadać.

A co do samego przełożenia przez zarząd terminu zawodów, to wg mnie nie powód do komplementów, ani jakaś nadzwyczajność. Po prostu wszystkie zaplanowane do 18.04. na terenie naszego kraju rozgrywki i zawody sportowe zostają odwołane jako rezultat respektowania decyzji osoby, która przejęła sprawowanie obowiązków Prezydenta RP. Czyli chodzi tu po prostu o przestrzeganie obowiązujących regulacji prawnych. I tylko o to.

[2010-04-15 18:08]

piotr28

Taniej   i lepsze łowisko  jest  w osowie [2010-04-17 08:59]

jajaca

Ja też znam parę łowisk komercyjnych bliżej dalej i taniej, ale nie o t chodzi!!! Proszę was drodzy koledzy byście spojrzeli trzeźwo na tą informację niech wam nie przysłania osobista uraza jak i poprzednie błędy kolegi, które to jak widać wziął sobie do serca i eliminuje błędy, na które mu zwracamy uwagę i wychodzi, że im bardziej się stara tym bardziej go krytykujemy zwrócił nam na to uwagę i kurwa po waszych wpisach pod tym postem stwierdzam, że ma rację, bo co bo zupa była za słona!!! Pewnie że zawsze i wszędzie można stosować zasadę dajcie mi człowieka a ja znajdę paragraf  Tacy chcemy być? Ja dziękuję za ten post i dziękuję zarządowi za to, że podoił właściwą decyzję dobrze napisał kolega( Mądra i oczekiwana decyzja) popieram kolegę chudego, że powinniśmy się zorganizować, ale nie wymagajmy tego od zarządu, sami możemy wyjść z taką inicjatywą po to jest ten post i strona, pewnie że fajnie by było gdyby podstawili autokary, ale zaraz klakier, czyli ja by napisał, że marnotrawienie funduszy i że jak ja byłem to na własny koszt (PRZENOŚNIA, BO NIGDY NIE BYŁEM) a wybrańców to się wozi. Więc koledzy, jeśli ktoś nie brał jeszcze udziału w imprezach organizowanych przez nasze koło to zapraszam i nowych na te zwody chętnie zawiozę GRATIS

[2010-04-19 14:16]

chudy028

Osobistej urazy do kol. Stanisława P. nie żywię. Nietrudno chyba stwierdzić, że moje recenzje nie dotyczą charakteru, przywar czy uroku osobistego kol. Stanisława. Koncentrują się natomiast na jego konkretnych czynach i zaniechaniach związanych z działalnością we władzach Koła Nr 28.

Zwracam uwagę, że napisałem o grupach dojazdowych składających się z 2-3-4 osób czyli rzecz jasna chodziło tu o auta prywatne, a nie wynajem busa czy autokaru.

Podtrzymuję, że stworzenie prostego systemu kojarzenia grup dojazdowych winno być dziełem zarządu i mieć swój ślad w komunikatach o zawodach. No bo cóż z tego, że kol. Jajaca zaproponował "zawiezienie GRATIS" - jaki ma być dalszy ciąg tej akcji Poza tym - czy o tym sympatycznym geście dowiedzą się Ci, którzy o najbliższych zawodach poczytali w ogłoszeniu w sklepie ? Nie mówiąc o tym, że przecież nie każdy z internautów zagłębia się w komentarze do internetowej informacji o zawodach.

Istotnie - kol. Stanisław P. dał obecnie świadectwo poprawnego działania. W tej sytuacji poczułem się upoważniony do ustawienia poprzeczki ciut-ciut wyżej czyli zainspirowania kol. S.P. do wykonania pracy cokolwiek koncepcyjnej. Czyli do realizacji zadania wykraczającego poza zakres standardowego funkcjonowania "kołowej maszynki do robienia zawodów wędkarskich". Jeden rok kadencji to za krotki czas, by usiłować spocząć na działaczowskich laurach. Zwłaszcza że laurów ci u was niedostatek, oj niedostatek...

 

 

 

 

[2010-04-20 19:25]

jajaca

Przyjąłem do wiadomości i co niektórych to już mi żal

[2010-04-21 09:50]

chudy028

Nie filozuj, tylko zaraz nam tu napisz, ile osób się do Ciebie zgłosiło na dojazd do Halinowa...

[2010-04-26 20:26]

jajaca

Nikt 0 [2010-04-28 14:01]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej